YasinKa Oyunlar
Etiketler >>

Altın Avcısı Oyunları

Rayda Altın Avı

İçinde bulunduğunuz madenin derinliklerine doğru ilerlerken mümkün olduğu kadar elmas ve altın toplayarak gidebildiğiniz kadar gitmelisiniz.

Rayda Altın Avı - Yeni Dünyalar

Farklı dünyalar da seçebileceğiniz oyunda, rayların üzerinde ilerlerken mümkün olduğu kadar elmas ve altın toplayarak gidebildiğiniz kadar gitmelisiniz. Ayrıca topladığınız altınlarla çeşitli güncellemeler yapabilirsiniz.

Piramitte Kaçış

İçinde bulunduğunuz piramitte sizi kovalayan mumyalardan kaçarak mümkün olduğu kadar altın sikker toplamalısınız. Fareyi sağa-sola kaydırarak hareket edebilir, aşağı kaydırarak kayabilir ve yukarı kaydırarak engeller üzerinden atlayabilirsiniz.

Tehlikeli Raylar 2

Ray üstünde karşınıza çıkacak engelleri aşarak ve elmas ve altın toplayarak mümkün olduğu kadar ilerlemelisiniz. Topladığınız altınlarla hız, can, mermi miktarı ve zıplama yüksekliğinizi arttırabilirsiniz.

Köprü Altı Altınları

Dört farklı karakterden birini seçip üzerinde bulunduğunuz köprüdeki makaralı kıskacı kullanarak köprü altındaki altın sikke, elmas, para kesesi gibi değerli eşyaları toplamalısınız. Topladığınız paralarla dükkandan faydalı olabilecek çeşitli eşyalar alabilirsiniz. Örneğin büyüteç, işaretli kayaların, dört yapraklı yonca, para keselerinin, elmas kartı ise elmasların değerini arttırır.

Angry Birds Altın Balıklar Oyunu Oyna

Angry Birds karakterleri ile su altındaki altın balıkları kancalarınız ile yakalamalısınız. Topladığınız altınlarla güç içeceği, sihirli şapka, kral tacı gibi faydalı eşyalar satın alabilirsiniz.

Büyücünün Kaçışı

Sizi yakalamaya çalışan dev kuştan koşarak kaçarken kaya, uçurum ve püsküren lav gibi engelleri aşıp, mümkün olduğu kadar altın ve elmas toplayarak bitişe ulaşmalısınız. Yol üzerinde toplayabileceğiniz ateş topu bonuslarını alarak kuşu yavaşlatabilirsiniz. Topladığınız altınlarla çeşitli yükseltmeler uygulayabilirsiniz. Boşluk tuşu ile zıplayabilir, CTRL tuşlu ile hızlanabilirsiniz.

Kazıcı Astronot

Üzerinde bulunduğunuz gezegende kazı yaparak yer altındaki mavi mineralleri toplamalısınız. Diğer değerleri madenleri veya taşları toplayarak puanınız arttırabilirsiniz. Kazandığınız puanlar ile zırh veya tek kullanımlık bomba veya radar alabilirsiniz. Yön tuşları ile kazı yapabilir, bombanız olması durumunda X ile saatli bomba kurabilir ve ışınlanma hakkınız olması durumunda C ile başlangıç noktasına ışınlanabilirsiniz.

Ben 10 Altın Avcısı

Ben 10'u havadan düşen kaya, bomba ve diğer tehlikelerden koruyarak mümkün olduğu kadar altın toplamalısınız.

altın avcısı

.
Games