YasinKa Oyunlar
Etiketler >>

Araba Parçalama Oyunları

T-Rex Şehirde

Dev dinozor T-Rex ile aldığınız göreve göre arabaları parçalamalı, binaları yıkmalı ve insanları yemelisiniz!..

Çarpışma Arenası

Modifiyeli aracınız ile çıktığınız araba arenasında diğer araçları parçalayarak sağlam tek araba olarak kalmalısınız. Arenada toplayacağınız bonus özellikler ile şok dalgası ve bomba gibi saldırı silahları kullanabilirsiniz. Kazandığınız paralarla, arabanızın motorunu, direksiyon hakimiyetini, güvenlik kafesini ve lastiklerini yükseltebilirsiniz. Arabayı yön tuşları ile kontrol edebilir, Z ile nitro kullanabilir, X ile aldığınız bonusları kullanabilirsiniz.

Katil Kamyonlar

Harap olmuş şehirde polis arabanız ile herkesi ezip engelleri aşarak bitişe ulaşmalısınız.

Canavar Kamyon Tahribatı

Canavar kamyonunuz ile karşınıza çıkan tüm engelleri ve arabaları parçalayıp, mümkün olduğu kadar tüp patlatmalısınız.

Ezici Atv

Güçlü atv motorunuz ile inşaat bölgesinde karşınıza çıkan tüm engelleri ezip, yok edip, patlatlatıp en kısa sürede bitişe ulaşmalısınız.

Katil Kamyonlar 2

Harap olmuş şehirde polis arabanız ile büfeleri, kasaları, arabaları vs. parçalamalı, karşınıza çıkan herkesi ezip bitişe ulaşmalısınız.

Kızıl Yarışçı 2

Spor arabanız ile yüksek skor, nitro ile hızlı gitme, arabalara çarpma veya koni toplama modlarından biri ile yarışarak belirtilen hedef puana ulaşmalısınız.

Canavar Kamyon 360

Zamana karşı gerçekleşen yarışta canavar kamyonunuz ile akrobatik hareketler yaparak, rampalardan atlayarak, karşınıza çıkan engelleri aşarak, arabaları parçalayarak en kısa sürede bitişe ulaşmalısınız.

Holigan Araba 2

Mavi arabaları fırlatarak diğer arabalarla birlikte çevredeki, saksı, bankamatik, telefon kulübesi, çöp konteyneri gibi şeylere mümkün olduğu kadar zarar vermelisiniz!..

Aksiyon Tankı

Oyuncak tankınız ile dağları, tepeleri aşarken karşınıza çıkan arabaları patlatıp, binaları yıkıp ve diğer engelleri aşarak kırmızı flamalı bitişe ulaşmalısınız. Tankı WASD tuşları ile kontrol edebilir, fare ile nişan alıp ateş edebilirsiniz.

Çılgın Tankçı

Savaş tankınız ile size verilen değişik görevleri yerine getirerek en kısa sürede bitiş noktasında ulaşmalısınız.

Tehlikeli Kavşak Oyunu

Hız limitlerine uymayarak kavşağa hızlı giren arabalara terlik veya ayakkabı fırlatarak parçalamalısınız.

Kaykaylı Öğrenci

Kaykayınız ile karşınıza çıkan engelleri aşıp bitişe kadar ulaşmalısınız. Kola kutularını patlatarak daha fazla puan kazanabilirsiniz.

araba parçalama

.
Games