YasinKa Oyunlar
Etiketler >>

Asker Yapma Oyunları

Orman Kuşatması

Şövalyelerinizi, okçularınızı ve diğer askerlerinizi kontrol ederek düşman askerlerini atlattıktan sonra üslerini yok etmelisiniz.

Arkeia İmparatorluğu

5 farklı koldan göndereceğiniz askerlerle düşman güçlerini yenip yeni adalar fethetmelisiniz. Her savaş galibiyetinizde kazanacağınız yetenek puanları ile akademi bölümünde kılıç, ok, mızrak vb. ile ve bunların kullanımı ile ilgili çeşitli yükseltmeler yapabilirsiniz.

Kale Komutanı

Harita üzerinde bulunan tüm düşman kalelerini askerlerinizle zapt etmelisiniz. Bir veya daha fazla askerinizi seçip düşman kalesine gönderdiğinizde kısa süre içinde kale ele geçirilecektir. Ayrıca kazandığınız yıldızlarla sağlık, ateş topu, buz fırtınası vb. gibi büyüler alabilir veya daha da güçlendirebilirsiniz.

Kaleyi Ele Geçir

Kalenizde asker üreterek boş kaleleri ve düşman kalelerini ele geçirmelisiniz. Shift tuşuna basılı tutarak birden fazla kalenizi seçebilirsiniz. Yükseltmeler asker üretimini hızlandırdığı ve daha hızlı altın gelmesini sağladığı için mümkün olduğu kadar yükseltmeleri uygulamalısınız.

Enerji Savaşları

Daha fazla enerji elde edebilmek için enerji kaynakları üzerine aynı zamanda savaş tareti görevi gören kuleler kurmalısınız. Sizi engellemeye ve kulelerinizi yıkmaya çalışan yaratıklara karşı da kendizi savunmalı ve asker üreterek karşı saldırıda bulunmalısınız.

Klan Savaşları

Okçu, mızrakçı, büyücü vb. gibi ortaçağ askerlerinizi belirleyeceğiniz stratejiye göre dizerek, düşman askerlerine karşı köyünüzü savunmalısınız.

Auriga Üssü

Auriga isimli askeri üssünüze saldıran uzaylı yaratıklara karşı üssünüzü korumalısınız.

asker yapma

.
Games