YasinKa Oyunlar
Etiketler >>

Bayır Oyunları

Kayak Çılgınlığı

Kar kaykayınız (snowboard) ile dünyanın dört bir yanından gelen rakiplerinize karşı yarışarak hepsini geçmelisiniz. Karlı dağın tepesinden başlayan yarışta tüm flamaların arasından geçmelisiniz.

Kaya Kamyonu 2

Madenden aldığınız değerli taşları mümkün olduğu kadar eksiksiz olarak fabrikaya teslim etmelisiniz. Kazandığınız paralarla kamyonunuzun motorunu, süspansiyonlarını, lastiklerini ve diğer aksamını yenileyebilirsiniz.

Bayırda Motor

Kros motorunuz ile süreden bağımsız, bayırdan aşağı ilerleyerek mümkün olduğu kadar yıldız toplayarak bitişe ulaşmalısınız.

Nitro Kayak

Dağdan aşağıya doğru kayarken mümkün olduğu kadar akrobatik hareket yaparak en iyi puanı elde etmelisiniz. Kazandığınız puanlarla veya topladığınız paralarla yeteneklerinizi geliştirebilir veya yeni kayak takımı alabilirsiniz.

Aksiyon Tankı

Oyuncak tankınız ile dağları, tepeleri aşarken karşınıza çıkan arabaları patlatıp, binaları yıkıp ve diğer engelleri aşarak kırmızı flamalı bitişe ulaşmalısınız. Tankı WASD tuşları ile kontrol edebilir, fare ile nişan alıp ateş edebilirsiniz.

Mario Kayak 2

Karlı tepeden aşağıya doğru kayarak mümkün olduğu kadar M harfli rozet toplayıp düşmeden ve bir yere çarpmadan bitişe ulaşmalısınız. Mario'yu yön tuşları ile kontrol edebilir, boşluk tuşu ile zıplayabilirsiniz.

bayır

.
Games