YasinKa Oyunlar
Etiketler >>

Baykuş Oyunları

Kıvrık Anahtar Topla 3

Kahramanımıza tehlikelerle dolu macerasında eşlik ederek, karşısına çıkan engelleri, tuzakları ve çeşitli düşmanları aşmasına yardım ederek çıkış kapısını açabilmek için tüm anahtarları toplamalısınız. Sizi engellemeye çalışan sincap ve mantar gibi düşmanları, üzerlerine zıplayarak etkisiz hale getirebilirsiniz.

Ağaç Evden Kaçış

Kötü bir cadı tarafından tutsak alınarak kilitlendiğiniz ağaç evinden, işe yarar nesneleri toplayıp, ipuçlarını takip ederek kaçmalısınız.

Mantar Bekçisi 3

Bahçenizdeki mantarları çalmaya çalışan kirpi, tavşan, yılan, köstebek, örümcek vb. gibi yabani hayvanlara karşı mantarlarınızı korumalısınız. Terlik, raket, golf sopası, tava gibi öncelikli silahlarınızın yanında tabanca, tüfek, mitralyöz, roketatar ve nükleer bomba gibi silahları da kullanabilirsiniz. Ayrıca, çevreye tuzak kurabilir veya mayın döşeyebilirsiz. Kazandığınız paralarla çeşitli güncellemeler yapabilirsiniz.

Diego Kutbu Kurtarıyor

Diego ile kutuptaki hayvanları buzulların üstünden atlama, yunusla yüzme, flüt çalma gibi çeşitli tekniklerle kurtarmalı veya onlara yaklaşmalısınız.

Uykucu Baykuş

Uyuyan baykuşu borazanla uyandırarak veya meşe palamudlarını testere ile keserek gonga çarptırmalısınız.

baykuş

.
Games