YasinKa Oyunlar
Etiketler >>

Bomba Bırakma Oyunları

Harika Bomberman 5

Çevreye bırakacağınız bombalarla tüm rakiplerinizi patlatmalısınız. Çevredeki bonusları toplayarak bomba gücünü arttırma, daha fazla bomba bırakma, daha hızlı hareket etme vb. gibi özellikler kazanabilirsiniz.

Arena Kahramanları

Gerek takım olarak timinizle gerekse yalnız olarak çıkacağınız arenada rakiplerinizi silahlarınızla veya kuracağınız tuzaklarla yenmelisiniz. Üç farklı oyun modunda yetenek puanlarınız yükseldikçe ve yeterli paranız olduğu sürece 60'tan fazla silah alabilir ve çeşitli yetenekler kazanabilirsiniz.

Arena Kahramanları 2

Mühendis, paralı asker, general, keskin nişancı ve zırhlı yıkıcı olarak farklı yeteneklere sahip 5 farklı askerden biri ile aldığınız göreve göre yüzlerce çeşit silah ve ekipmanı kullanarak karşınıza çıkan tüm düşmanları indirmelisiniz. Tek bir asker ile devam edebileceğiniz gibi ölmeniz durumunda başka bir asker seçerek de devam edebilirsiniz. Fakat, "level" atlama durumunda bunu güncel askeriniz kazanır. Ayrıca, çeşitli becerileri satın alabilmeniz için ilgili askerinizi kullanarak level atlatmalısınız.

Araba Arabayı Yer 2

Kırmızı arabanız ile karşınıza çıkan engelleri ve canavar arabaları aşarak bitişe ulaşmalısınız. Topladığınız yakut ve dişlilerle arabanızı modifiye edebilir veya faydalı aksesuarlar alabilirsiniz. Achievements bölümünden başarılarınızı aktifleştirerek dişli/çark kazanabilirsiniz. Havada takla atarak turbo enerjinizi yenileyebilirsiniz. Arabayı yön tuşları ile kullanabilir, Z ile turbo kullanabilir, boşluk ile bomba bırakabilir, X ile eğer mevcutsa yıldırım, süper bomba, deprem vb. gibi süper bonus kullanabilirsiniz.

Bombacı Sünger Bob 2

Büyük bir güç kazanan Plankton, Patrick Yıldız, Bay Yengeç, Sandy ve Dokunacı (squidward) ele geçirmiştir. Çevredeki kabarcık bombalarını toplayıp silahlı Plankton'ları patlatarak Sünger Bob'un tüm arkadaşlarını kurtarmalısınız. Kabarcıkların içindeki meyve, para ve altınları toplayarak puanınızı arttırabilirsiniz.

Bombacı Ayılar

2 kişilik de oynayabileceğiniz oyunda tüm rakiplerinizi bombalarınızla patlatmalısınız. Patlatacağınız kasa veya blokların içinde çıkan bonusları toplayarak bomba gücünü veya bomba miktarını arttırabilirsiniz. İki kişilik modda ya ortak olup diğer rakipleri patlatır ya da rakip olup arenadaki tüm rakiplerinizi patlatabilirsiniz.

Andro Çocuk 2 Oyunu

Andro çocuğu tüm engelleri aşarak anahtarını bulduktan sonra kilitli çıkış kapısına kadar ulaştırmalısınız. Engelleri aşmak için çevreden toplayacağınız şahin göz, süper mod ve görünmezlik gibi bonuslardan faydalanabilir ayrıca, bomba modunda istediğiniz yere bomba koyup patlatabilirsiniz.

Mario Yumurta Krallığı Oyunu Oyna

Yumurta krallığına gezmeye giden Mario'yu engellemek için gönderilen sihirli meyveleri atlatarak çıkışa ulaşmalısınız. Karşınıza çıkan meyvelerin üstlerine atlayıp ezebilir ya da sıçarak bırakabileceğiniz "mayın" ile üzerine basan meyveleri patlatabilirsiniz!.. Mayın bırakabilmek için en az 10 tane yumurta toplamalısınız. Yön tuşları ile hareket edebilir, boşluk tuşu ile bomba bırakabilirsiniz.

Süper Bombacı Böcek

Hazinenizi çalan şeytani yaratıklardan elmaslarınızı tekrar kurtarabilmek için mümkün olduğu kadar elmas toplayarak, en kısa sürede içinde bulunduğunuz yapının tepesindeki flamaya ulaşmalısınız. Yaratıkları, bomba bırakarak veya fırlatarak etkisiz hale getirebilirsiniz. Çevrede bulacağınız hazine sandıklarını veya kasaları toplayarak daha fazla elmas toplayabilir veya içlerinden çıkabilecek bonuslar ile ateş topu fırlatma, daha yükseğe zıplama, patlayan yıldız fırlatma vb. gibi bir çok farklı yetenek kazanabilirsiniz.

Çılgın Kamyoncu - Son Takip

Kamyonunuz ile ilerlediğiniz arazide size engel olmaya çalışan araba, helikopter, uçak, vs. gibi düşmanları roketle patlatarak mümkün olduğu kadar yol katetmelisiniz. Kazandığınız paralarla hız, dayanıklılık, şans gibi güncellemeler yapabilirsiniz. Ayrıca yolunuz üzerindeki kasa veya varillere çarparak içlerindeki bonusları toplamalısınız.

Muhafızlar

Bir zamanlar krallığın koruyucusu olan dört güçlü ve zengin kardeşin, daha fazla güç ve zenginlik için ruhlarını satmalarının ardından krallık yıkıma sürüklenmiştir. Bu dört ruhu muhafaza eden şeytani yaratıkları bulup yok ederek ruhlarını tekrar toplamalısınız.

Roket Kasabası

Dağlık arazideki yapılarda saklanmış olan yaratıkları fırlatma üssünden fırlatacağınız farklı türdeki roket, füze ve bombalarla vurarak imha etmelisiniz.

Astronot Ayı Oyunu

Astronot ayının oksijeni bitmeden önce karşısına çıkacak düşmanlarını bombayla patlatıp çıkışa ulaştırmalısınız. Çevredeki oksijen tüplerini toplayarak oksijen miktarını arttırabilirsiniz. Kilitli kapıları açmak için önce anahtarını bulmalısınız. İksiriniz olması durumunda Enter tuşu ile görünen tüm düşmanları yok edebilirsiniz.

Bombacı Toplar Oyunu

Çevreden gelip sizi sıkıştırmaya çalışan topları bomba ile patlatıp mümkün olduğu kadar dayanarak en iyi skoru elde etmelisiniz.

bomba bırakma

.
Games