YasinKa Oyunlar
Etiketler >>

Bulma Oyunları

Winx Rakam Bulma Oyunu

Büyüteciniz ile Winx perilerinin bulunduğu resim üzerindeki tüm rakamları bulmalısınız.

Buz Devri Saklı Sayılar Oyunu

Buz devri kahramanlarının bulunduğu resimlerdeki 1-20 arası gizlenmiş rakamları büyütecinizle bulmalısınız.

Silahşör Barbie Gizli Rakamlar Oyunu

Büyüteciniz ile Barbie ve üç silahşörlerin bulunduğu resimlerdeki tüm rakamları bulmalısınız.

Winx Harf Bulma Oyunu

Büyüteciniz ile Winx perilerinin bulunduğu resim üzerindeki tüm harfleri bulmalısınız.

Prenses Okulundaki Kalpler Oyunu

Barbie ve arkadaşlarının prenses okulunda çektirdikleri fotoğrafları büyüteciniz ile inceleyerek resimlerdeki 5 kalbi ve gizli rakamları bulmalısınız.

Scooby Doo 4 - Sahte Korsan Gemisi Oyunu Oyna

Scooby ve Shaggy'ye sahte korsan gemisinin gizemini çözüp sahte korsanı yakalamalarına yardım etmelisiniz. Çevreyi dikkatlice inceleyip işinize yarayabilecek her türlü eşyayı toplayarak gerekli yerlerde kullanmalısınız.

Scooby Doo 2 - Neptün'ün Yuvası Oyunu Oyna

Yolcu gemisine saldırıp denizaltıyı çalan hayalet korsanı takip eden Shaggy ve Scooby'ye korsanların kaçtığı Neptün mağarasında rehberlik etmelisiniz. Çevreyi dikkatlice inceleyip işinize yarayabilecek her türlü eşyayı toplayarak gerekli yerlerde kullanmalısınız.

Buz Devri Fark Bul Oyunu

Buz devri karakterlerinin bulunduğu yanyana duran resimler arasındaki 6 farkı bulmalısınız.

Scooby Doo 1 - Korsan Saldırısı Oyunu Oyna

Shaggy ve Scooby'ye korsanların saldırdığı yolcu gemisinden kurtulmaları için karşılarına çıkan bulmacaları çözmelerinde yardım etmelisiniz. Çevreyi dikkatlice inceleyip işinize yarayabilecek her türlü eşyayı toplayarak gerekli yerlerde kullanmalısınız.

Yeşil Fener - Gizli Harfler

Yeşil Fener (Green Lantern) filmine ait resimlerin içine gizlenmiş harfleri bulmalısınız. Her bulduğunuz harfte puanınız yükseldiği gibi her yanlış seçimde de puanınız azalır.

Hayvanları Eşle

Çeşitli hayvan resimlerinin bulunduğu kutulardan aynı resmi içerenleri süre dolmadan önce eşleştirmelisiniz.

Scooby Doo 3 - Kayalık Yardımı Oyunu Oyna

Scooby ve Shaggy'yi deniz altından kurtardıktan sonra motoru durmuş ve kayalıklara çarpmak üzere olan yolcu gemisinin motorunu tekrar çalıştırarak çarpmayı engellemelisiniz. Çevreyi dikkatlice inceleyip işinize yarayabilecek her türlü eşyayı toplayarak gerekli yerlerde kullanmalısınız.

Sarı Kız Fark Bulma Zor

Oyunun diğer sürümünden farklı olarak bu sürümünde her aşamada dokuzar fark bulmalısınız.

Buz Devri Gizli Nesne Bulma Oyunu

Buz devri kahramanlarının bulunduğu resimlerdeki belirtilen gizli nesneleri bulmalısınız.

Barbie 40 Kalp Oyunu

Barbie ve kız kardeşlerinin bulunduğu tatil resimlerindeki toplam 40 küçük kalbi en kısa sürede bulmalısınız. Her bir resimdeki kalpleri bulduktan sonra ok işaretlerine tıklayarak önceki veya sonraki resme geçebilirsiniz.

Fineas ve Förb Harf Bulma

Büyüteciniz ile Fineas ve Förb'ün bulunduğu resimler üzerindeki tüm harfleri bulmalısınız.

Hayvanları Eşle 2

Çeşitli hayvan resimlerinin bulunduğu kutulardan aynı resmi içerenleri süre dolmadan önce eşleştirmelisiniz. Kazandığınız mücevherler ile eşleştirebilecek yeni hayvanlar alabilirsiniz.

Minik Barbieler Oyunu

Barbie'nin odasında gizlenmiş yüksek topuklu ayakkabı, değerli taş, çanta, yüzük, ruj ve anahtarlık gibi takıları veya aksesuarları büyüteciniz ile bulmalısınız.

Şeker Eşleştir

Yatay veya dikey eksendeki şekerlerin yerlerini birbirleri ile değiştirerek aynı şekildeki en az 3 şekeri yanyana getirip patlatmalısınız.

Barbie Gizli Farklar Oyunu

Barbie ve arkadaşlarının bulunduğu iki farklı resimdeki farkları bulmalısınız.

Vahşi Ayna 10 Fark Bulma Oyunu

Birbirlerinin ters görüntüsü olan iki resim arasındaki 10 farkı bulmalısınız.

Havaalanına Kaçış

Arabanızın bagajında yanlış ellere geçmesi durumunda bazı ulusların çökmesine neden olabilecek kadar önemli belgeler var. Bu belgeleri ele geçirmek isteyen kişilerden kaçırarak en kısa sürede havaalanına ulaşmalısınız.

Gizemli Kitap

Gizemli bir kitaptan perilere kadar uzanan fantastik bir hikaye eşliğinde sizden istenen gizli nesneleri bulmalısınız.

Küçük Büyücü Oyunu

Kötü güçlerin koruduğu kalenin zindanlarına hapsedilmiş sevdiğiniz insanları kurtarmalısınız. Sihir gücünüzü emen kürelerden uzak durmalısınız. Canınızın azalması durumunda çevredeki elma, armut, muz vb. gibi meyveleri toplayarak sağlığınızı geri kazanabilirsiniz.

Gizemli Kitap 3

Önceki maceralarında Kaderin Fırçasını ve Talih Anahtarını ele geçiren kahramanlarımıza eksik olan 3. nesneyi de bulmalarına yardım etmelisiniz.

Dehşet Tanklar 2

Savaş tankınız ile haritayı açarak ilerleyerek düşman merkezlerini bulup yok etmelisiniz. Kazandığınız paralarla alev silahı, lazer silah veya şok silahı gibi gelişmiş silahlar alıp özelliklerini yükseltebilir veya tankınızın gizlenme/farkedilmeme, hız, ateş gücü, zırh gibi özelliklerini yükseltebilirsiniz.

Sarı Kız Fark Bulma

Toplam 15 aşamada gösterilen iki resim arasındaki yedişer farkı bulmalısınız.

Kırmızı Başlıklı Kız Fark Bulma

Kırmızı başlıklı kız, kurt ve gelecekteki felaket sonrası manzaralarının işlendiği resimler arasındaki beşer farkı bulmalısınız.

Haydi Karınca

Sürüsünden ayrılan karıncaya karşısına çıkan engelleri aşmasında yardım ederek sürüsüne ulaştırmalısınız. Engelleri aşmak için çevrede gizlenmiş nesneleri kullanmalısınız.

bulma

.
Games