YasinKa Oyunlar
Etiketler >>

Bulma Oyunları

Winx Rakam Bulma Oyunu

Büyüteciniz ile Winx perilerinin bulunduğu resim üzerindeki tüm rakamları bulmalısınız.

Winx Harf Bulma Oyunu

Büyüteciniz ile Winx perilerinin bulunduğu resim üzerindeki tüm harfleri bulmalısınız.

Buz Devri Saklı Sayılar Oyunu

Buz devri kahramanlarının bulunduğu resimlerdeki 1-20 arası gizlenmiş rakamları büyütecinizle bulmalısınız.

Silahşör Barbie Gizli Rakamlar Oyunu

Büyüteciniz ile Barbie ve üç silahşörlerin bulunduğu resimlerdeki tüm rakamları bulmalısınız.

Prenses Okulundaki Kalpler Oyunu

Barbie ve arkadaşlarının prenses okulunda çektirdikleri fotoğrafları büyüteciniz ile inceleyerek resimlerdeki 5 kalbi ve gizli rakamları bulmalısınız.

Scooby Doo 4 - Sahte Korsan Gemisi Oyunu Oyna

Scooby ve Shaggy'ye sahte korsan gemisinin gizemini çözüp sahte korsanı yakalamalarına yardım etmelisiniz. Çevreyi dikkatlice inceleyip işinize yarayabilecek her türlü eşyayı toplayarak gerekli yerlerde kullanmalısınız.

Hayvanları Eşle

Çeşitli hayvan resimlerinin bulunduğu kutulardan aynı resmi içerenleri süre dolmadan önce eşleştirmelisiniz.

Scooby Doo 2 - Neptün'ün Yuvası Oyunu Oyna

Yolcu gemisine saldırıp denizaltıyı çalan hayalet korsanı takip eden Shaggy ve Scooby'ye korsanların kaçtığı Neptün mağarasında rehberlik etmelisiniz. Çevreyi dikkatlice inceleyip işinize yarayabilecek her türlü eşyayı toplayarak gerekli yerlerde kullanmalısınız.

Scooby Doo 1 - Korsan Saldırısı Oyunu Oyna

Shaggy ve Scooby'ye korsanların saldırdığı yolcu gemisinden kurtulmaları için karşılarına çıkan bulmacaları çözmelerinde yardım etmelisiniz. Çevreyi dikkatlice inceleyip işinize yarayabilecek her türlü eşyayı toplayarak gerekli yerlerde kullanmalısınız.

Scooby Doo 3 - Kayalık Yardımı Oyunu Oyna

Scooby ve Shaggy'yi deniz altından kurtardıktan sonra motoru durmuş ve kayalıklara çarpmak üzere olan yolcu gemisinin motorunu tekrar çalıştırarak çarpmayı engellemelisiniz. Çevreyi dikkatlice inceleyip işinize yarayabilecek her türlü eşyayı toplayarak gerekli yerlerde kullanmalısınız.

Yeşil Fener - Gizli Harfler

Yeşil Fener (Green Lantern) filmine ait resimlerin içine gizlenmiş harfleri bulmalısınız. Her bulduğunuz harfte puanınız yükseldiği gibi her yanlış seçimde de puanınız azalır.

Fineas ve Förb Harf Bulma

Büyüteciniz ile Fineas ve Förb'ün bulunduğu resimler üzerindeki tüm harfleri bulmalısınız.

Sarı Kız Fark Bulma Zor

Oyunun diğer sürümünden farklı olarak bu sürümünde her aşamada dokuzar fark bulmalısınız.

Barbie 40 Kalp Oyunu

Barbie ve kız kardeşlerinin bulunduğu tatil resimlerindeki toplam 40 küçük kalbi en kısa sürede bulmalısınız. Her bir resimdeki kalpleri bulduktan sonra ok işaretlerine tıklayarak önceki veya sonraki resme geçebilirsiniz.

Buz Devri Fark Bul Oyunu

Buz devri karakterlerinin bulunduğu yanyana duran resimler arasındaki 6 farkı bulmalısınız.

Buz Devri Gizli Nesne Bulma Oyunu

Buz devri kahramanlarının bulunduğu resimlerdeki belirtilen gizli nesneleri bulmalısınız.

Şeker Eşleştir

Yatay veya dikey eksendeki şekerlerin yerlerini birbirleri ile değiştirerek aynı şekildeki en az 3 şekeri yanyana getirip patlatmalısınız.

Vahşi Ayna 10 Fark Bulma Oyunu

Birbirlerinin ters görüntüsü olan iki resim arasındaki 10 farkı bulmalısınız.

Minik Barbieler Oyunu

Barbie'nin odasında gizlenmiş yüksek topuklu ayakkabı, değerli taş, çanta, yüzük, ruj ve anahtarlık gibi takıları veya aksesuarları büyüteciniz ile bulmalısınız.

Küçük Büyücü Oyunu

Kötü güçlerin koruduğu kalenin zindanlarına hapsedilmiş sevdiğiniz insanları kurtarmalısınız. Sihir gücünüzü emen kürelerden uzak durmalısınız. Canınızın azalması durumunda çevredeki elma, armut, muz vb. gibi meyveleri toplayarak sağlığınızı geri kazanabilirsiniz.

Gizemli Kitap 3

Önceki maceralarında Kaderin Fırçasını ve Talih Anahtarını ele geçiren kahramanlarımıza eksik olan 3. nesneyi de bulmalarına yardım etmelisiniz.

Hayvanları Eşle 2

Çeşitli hayvan resimlerinin bulunduğu kutulardan aynı resmi içerenleri süre dolmadan önce eşleştirmelisiniz. Kazandığınız mücevherler ile eşleştirebilecek yeni hayvanlar alabilirsiniz.

Barbie Gizli Farklar Oyunu

Barbie ve arkadaşlarının bulunduğu iki farklı resimdeki farkları bulmalısınız.

Havaalanına Kaçış

Arabanızın bagajında yanlış ellere geçmesi durumunda bazı ulusların çökmesine neden olabilecek kadar önemli belgeler var. Bu belgeleri ele geçirmek isteyen kişilerden kaçırarak en kısa sürede havaalanına ulaşmalısınız.

Gizemli Kitap

Gizemli bir kitaptan perilere kadar uzanan fantastik bir hikaye eşliğinde sizden istenen gizli nesneleri bulmalısınız.

Mini Damla

Minik kahramanımızı karşına çıkan engelleri ve tuzakları zıplayarak, atlayarak, duvardan tırmanarak, yapışarak aşmasını sağlayıp en kısa sürede çıkış kapısına ulaştırmalısınız.

Kırmızı Başlıklı Kız Fark Bulma

Kırmızı başlıklı kız, kurt ve gelecekteki felaket sonrası manzaralarının işlendiği resimler arasındaki beşer farkı bulmalısınız.

bulma

.
Games