YasinKa Oyunlar
Etiketler >>

Çarpışma Oyunları

Çarpışma Arenası

Modifiyeli aracınız ile çıktığınız araba arenasında diğer araçları parçalayarak sağlam tek araba olarak kalmalısınız. Arenada toplayacağınız bonus özellikler ile şok dalgası ve bomba gibi saldırı silahları kullanabilirsiniz. Kazandığınız paralarla, arabanızın motorunu, direksiyon hakimiyetini, güvenlik kafesini ve lastiklerini yükseltebilirsiniz. Arabayı yön tuşları ile kontrol edebilir, Z ile nitro kullanabilir, X ile aldığınız bonusları kullanabilirsiniz.

Dünyayı İstila Et

Uzaylı bir yaratık olarak göreviniz, dünyayı istila etmek!.. Bunun için size karşı direnen dünyalı askerleri yok edip, tüm büyük dünya şehirlerini ortadan kaldırmalısınız. Sahip olduğunuz yer ve hava savaş gücüne kazanacağınız evrim puanları ile yeni birimler ekleyebilir veya güncel birimleri yükseltebilirsiniz. Her bölüm başında size tanınan kısıtlı DNA bütçesi ile stratejinize uygun olarak savaş birimlerini seçmelisiniz. Her bir birimi savaş alanına bir yumurta olarak bırakmalısınız. Kısa bir kuluçka döneminden sonra savaşçılarınız ortaya çıkar ve önce dünyalı askerlere ardından binalara saldırarak yok ederler. Ayrıca savaş sürerken ortaya çıkan şok dalgası bonuslarını toplayıp boşluk tuşu ile patlatarak sadece yapılara zarar verebilirsiniz.

Araba Dalaşı 3D

Tur yarışı veya çarpışma yarışı gibi yarışlarda arabanız ile ilk üçe girmelisiniz. Kazandığınız paralarla yeni araba alabilir veya arabanızın özelliklerini yükseltebilirsiniz.

Yakın Çarpışma Oyunu

Spor arabanız ile hızlı ilerleyen trafikte diğer arabalardan sakınarak, hedef arabaları yakalayıp çarparak etkisiz hale getirmelisiniz.

çarpışma

.
Games