YasinKa Oyunlar
Etiketler >>

Coşku Oyunları

Şehirde Motor Coşkusu

Kros motorunuz ile rakiplerinize ve zamana karşı yarışarak bitişe ulaşma, belirli miktarda 'M' harfi toplama veya yarışı en az ikinci olarak bitirme gibi görevleri yerine getirmelisiniz. Skorunuzu arttırmak için atlama rampalarını en iyi şekilde kullanıp mümkün olduğu kadar yükseğe zıplayarak akrobatik hareket yapmalısınız. Motorunuzu yön tuşları ile kontrol edebilir, C tuşu ile önünü kaldırabilirsiniz.

Köyde Motor Coşkusu

Kros motorunuz ile çiftlik ortamındaki çamurlu köy yollarında ve ahırlarda geçen yarışlarda rakiplerinize karşı yarışarak en kısa sürede bitişe ulaşmalısınız. Skorunuzu arttırmak için atlama rampalarından faydalanarak mümkün olduğu kadar akrobatik hareket yapmalı, yldız toplamalı, saman balyalarını dağıtmalı ve kasaları ve çitleri kırmalısınız. Motorunuzu yön tuşları ile kontrol edebilir, ASD tuşları ile çeşitli akrobtik hareketler yapabilirsiniz.

Motor Coşkusu

Kros motorunuz ile rakiplerinize ve zamana karşı yarışarak bitişe ulaşma, belirli miktardaki çemberden geçme veya uzağa atlama gibi görevleri yerine getirmelisiniz. Skorunuzu arttırmak için atlama rampalarından faydalanarak mümkün olduğu kadar akrobatik hareket yapmalısınız. Motorunuzu yön tuşları ile kontrol edebilir, ASD tuşları ile superman ve titanic hareketleri yapabilirsiniz.

Zombi Taşkını

Kimyasal atıklar nedeniyle canlanıp mezarlarından fırlayan hortlakları pompalı tüfeğiniz ile vurmalısınız. Üç farklı oyun modundan arcade modda 3 hakla, Carnage modda ise sınırsız hakla 60 saniye içinde kurukafalar hariç mümkün olduğu kadar zombi vurmalısınız. Practice modda sınırsız hak ve süreyle atış talimi yapabilirsiniz. Merminiz bittiğinde ekranın ortasındaki Reload düğmesine basarak şarjörü doldurabilirsiniz.

coşku

.
Games