YasinKa Oyunlar
Etiketler >>

Deliğe Sokma Oyunları

Tom ve Jerry Hedef

Önünüzden geçen fare Tom'a vurarak kanalizasyon deliklerine sokmalısınız.

Kartal Mini Golf Oyunu

Golf topunu toplam 18 deliğe mümkün olan en az vuruşla sokmalısınız. WASD tuşları ile kamera açısını ayarlayabilir, Yön tuşları ile vuruşu açısını ve gücünü ayarlayabilirsiniz.

Bombalı Bilardo Özel

Topları belirtilen süre içinde doğru sırayla deliklere sokmalısınız.

Turbo Golf

Değişik golf sahalarında rakiplerinize karşı yarışarak mümkün olduğu kadar kısa sürede golf topunuzu deliğe sokmalısınız. Havadaki altın sikkelerini, ufoları, tavşanları, kuşları da vurarak ekstra puan kazanabilirsiniz. Bozuk veya kumlu zemin golf topunuzu yavaşlatır. Kazandığınız paralarla çeşitli güncellemeler veya yeteneğinizi geliştirecek şapka, ayakkabı, golf topu veya golf sopası alabilirsiniz.

Mario Sahilde Mini Golf

Mario ile sahilde yengeç ve balık gibi engelleri aşarak golf topunu boruya sokmalısınız. Golf topu ile mantarları vurarak puanınızı arttırabilirsiniz.

Mario Mini Golf

Mario ile size engel olmaya çalışan canavarları ve diğer engelleri aşarak golf topunu boruya sokmalısınız. Golf topu ile mantarları vurarak puanınızı arttırabilirsiniz.

Sünger Bob Deliğe Fırlat

Ekranda sağa-sola koşturan Sünger Bob'a vurarak ikil delikten birine sokmalısınız.

3B Mini Bilardo Oyunu

Beyaz topu deliğe düşürmeden tüm topları deliğe sokmalısınız. Topa vurmak istediğiniz açıyı fare ile ayarladıktan sonra çift tıklayarak topa vurabilirsiniz.

Miniclip Bilardo Oyunu

Bilardo masasındaki toplam 9 topu sırayla deliklere sokmalısınız. Sıraya uymamanız durumunda faul olur ve puanınız düşer. başka bir top aracılığla parçalı renkli 9 numaralı topu sokmanız durumunda oyunu kazanırsınız.

Bahçe Parkta Golf Oyunu

Golf topunu su ve kum havuzlarına düşürmeden mümkün olan en az atışla deliğe sokmalısınız.

Ben 10 Süper Golfçü

Ben 10 ile evde çeşitli engellerin bulunduğu oturma odasında, mutfakda, salonda vs. bölümlerinde golf topunu en az vuruşla deliğe sokmalısınız.

Golfcü Korsanın Maceraları

Küçük korsanın maceralarına eşlik ederek golf topunu en az atışla kırmızı flamalı deliklere sokmalısınız. Gerektiğinde golf topunun yere düşmesini beklemeden havada da atış yapabilirsiniz.

Basit Bilardo

3 farklı tipte amerikan bilardosunda herhangi bir sınırlama olmadan mümkün olan en az vuruşla topu veya topları deliğe sokmalısınız.

Mulligan Golf Oyunu

4 farklı golf oyuncusundan birini seçtikten sonra su havuzu, kaya, kütük vb. gibi engelleri aşıp golf topunu deliğe sokmalısınız.

Tek Istaka

Beyaz topun ve vurduğunuz topun gidiş yönünü görebileceğiniz, topu çektirebileceğiniz veya sırt verebileceğiniz oyunda, pratik yapabilir, teke tek maç yapabilir veya turnuvaya katılarak finale kalabilirsiniz. Başka topa çarptırarak sokma, banttan görerek sokma vb. gibi özel hareketlerde ekstra puan kazanırsınız. WASD tuşları ile vuruş noktasını belirterek falso verebilirsiniz. (solids düzleri, stripes parçalıları ifade eder.)

deliğe sokma

.
Games