YasinKa Oyunlar
Etiketler >>

Doldurma Oyunları

Süper Mario Urfa

Süper Mario'yu yerde, gökyüzünde, yer altında ve su altında karşısına çıkan engelleri aşarak prensesin mantar krallığında bulunan kalesine ulaştırmalısınız. Tabi, kaleye ulaşmakla macera bitmiyor aksine, ejderha ve kaplumbağa kırması (melez) kötü adam Bowser'ı yenip prensesi kurtarmanız gereken uzun ve zorlu bir macera yeni başlıyor olacak!.. Yüksek yerlere zıplayabilmek için biraz geriye gittikten sonra koşarak 2-3 defa zıplamalısınız. Suyla çalışan sırt roketinizi su şişelerini toplayarak veya göl gibi su kaynaklarından doldurabilirsiniz. Ayrıca "Level Designer" bölümünde kendi bölümlerinizi de tasarlayıp oynayabilirsiniz.
Yön tuşları : Hareket
Z : Konuşma / Zemine vurma (zıplayarak)
X : Dönerek saldırı
C : Sırt roketi

Erit Buzlarımı 2

Buzun içindeki donmuş kuşları, basınçlı su sıkıp buzlarını eriterek kurtarmalısınız. Çeşmenin karşısında bulunmayan buz bloklarına çevredeki tahtaları veya hızlandırıcı yumurtaları kullanarak erişebilirsiniz. Vazolara da su doldurarak puanınızı arttırabilirsiniz.

Toz Şeker Doldur 2

Sürekli akan toz şekerleri kendi renkleri ile aynı fincanlara doldurmalısınız. Fare ile hat çizerek şekerlerin akış yönünü belirleyebilirsiniz.

Kargo Taşımacılığı

Kargo şirketinize ait kamyon, tır ve minibüslerin A noktasından B noktasına tam dolu olarak gitmelerini sağlamalısınız. bunun için araçların güzergahı üzerine şube ve depo kurmalı ve ayrıca gerektiğinde araçları yavaşlatmak veya kısa süreliğine durdurmak için durak veya büfe kurmalısınız.

Erit Buzlarımı

Buz bloklarının içinde tutsak kalmış kuşları, basınçlı su sıkıp buzlarını eriterek kurtarmalısınız. Çeşmenin karşısında bulunmayan buz bloklarına çevredeki tahtaları veya hızlandırıcı yumurtaları kullanarak erişebilirsiniz. Vazolara da su doldurarak puanınızı arttırabilirsiniz.

Amzula

Çevrenizde bulunan daire şeklindeki kalkandaki renkli boş slotlara aynı renkteki toplar ile doldurarak size saldıran akreplere karşı kendinizi savunmalısınız.

Zemini Işıklandır

Kızılderili büyücüyü yönlendirerek tüm zemini ışıklandırmalısınız. Zemindeki ok işaretleri mecburi yönü gösterir.

doldurma

.
Games