YasinKa Oyunlar
Etiketler >>

Ehliyet Oyunları

Okul Otobüsü 2

Servis otobüsünüz ile durakta durma, duraktan durağa yolcu taşıma, ok işaretlerini takip etme, yaya geçidinde durma vb. gibi görevleri yerine getirmelisiniz. Bu görevler sırasında sarı çizgileri kesinlikle ihlal etmemelisiniz. Dubalara çarpmanız durumunda da bir süre zaman kaybedersiniz. Otobüsü yön tuşları ile kullanabilir, boşluk tuşu ile el freni çekebilirsiniz.

New York Taksi 3D

Ticari taksiniz ile tüm trafik kurallarına uyarak durağa gitme, yolcu alma, yolcu taşıma, park etme, geri geri kullanma, vb. gibi görevleri yerine getirmelisiniz. Bu görevleri yerine getirirken kesinlikle diğer arabalara veya herhangi bir yere çarpmamalısınız.

Okul Otobüsü 3

Okul servisi otobüsünüz ile geri geri gitme, dubalara çarpmama, şerit takibi gibi görevleri yerine getirmelisiniz. Bu görevler sırasında konilere çarpmamalı ve sarı çizgileri kesinlikle ihlal etmemelisiniz. Otobüsü yön tuşları ile sürebilir, boşluk tuşu ile el freni çekebilirsiniz.

Okul Otobüsü

Sarı servis otobüsü ile eğitim pistinde ve dışarıda durakta durma, duraktan durağa yolcu taşıma, ok işaretlerini takip etme, yaya geçidinde durma vb. gibi görevleri yerine getirmelisiniz. Bu görevler sırasında sarı çizgileri kesinlikle ihlal etmemelisiniz. Dubalara çarpmanız durumunda da bir süre zaman kaybedersiniz. Otobüsü yön tuşları ile kullanabilir, boşluk tuşu ile el freni çekebilirsiniz.

Forklift Lisansı

Forklift şoförü olarak görevli olduğunuz depoda verilen işe göre araçlardan yük indirmeli veya yük yüklemelisiniz. Ekranın sağ tarafında gösterilen renkli kasalar gelen kamyonetten indirilmesi gereken yükleri, sol tarafta gösterilen kasalar ise sol taraftaki kamyonete yüklenmesi gereken kasaları belirtir. Yön tuşları ile kullanabileceğiniz aracın çatallı kaldıracını W ve S tuşları ile indirip kaldırabilirsiniz.

Kargaşa Ehliyeti

Polis aracınız ile varillere çarpıp patlatarak ve mümkün olduğu kadar para toplayarak süre dolmadan önce bitişe ulaşmalısınız. Kazandığınız paralarla polis aracınızı yenileyebilir veya çeşitli modifiyeler yapabilirsiniz.

Hayvan Dairesi

Şoför kirpinin kazandığı ehliyetinin evrak işlemlerini tamamlatmak için gittiği resmi dairede yoluna çıkan engelleri kaldırarak yolunu açmalısınız.

ehliyet

.
Games