YasinKa Oyunlar
Etiketler >>

Geliştirme Oyunları

Koş Kız Koş

Sürekli koşan kıza köy ve pazar yeri gibi yerlerde karşısına çıkan engelleri aşmasında yardım etmelisiniz. Çevredeki altın sikkeleri toplayarak yeteneklerinizi geliştirebilir ve değişik güncellemeler uygulayabilirsiniz. WASD tuşları ile hareket edebilir ve eğer silahınız varsa fare ile ateş edebilirsiniz.

Pusu

Askerlerinizi çevredeki uygun yerlere yerleştirerek pusu kurmalı ve düşman askeri konvoyu geçerek ateş emri vererek tüm düşmanları öldürmelisiniz. Kazandığınız yetenek puanları ile askerlerinizin atış gücünü, hızını, sağlığını ve menzilini yükseltebilir veya timinize ağır makineli, roketci veya keskin nişancı dahil edebilirsiniz.

JRPG Defans

Çeşitli canavar ve yaratıklara karşı toprak, su, hava ve ateş gibi ana elementlerin gücünü kullanarak koruduğunuz yoldan geçmelerini engellemelisiniz.

Zombilerle Savaş

Şehri ele geçiren üç şeytani gücün temsilcilerini öldürerek şehri kurtarmalısınız. Bilumum hafif ve ağır silahlarınızla karşınıza çıkacak hortlak, mumya, patlayan balkabağı, iskelet, frankeştayn, kurt, vs. gibi şeytani yaratıkları yok edip son olarak patronlarını öldürmelisiniz. Toplayacağınız altınlarla bir çok silah güncellemesi yapabilir ve gizem dükkanından (secret shop) alacağınız parşömenlerle şansınıza bağlı olarak ekstra para kazanabilir veya silahlarınızı güçlendirme, isabet keskinliğini arttırma vb. gibi kalıcı özellikler kazanabilirsiniz. Sırtında çanta ile dolaşan casper benzeri hayaletlere yaklaştığınızda çantalarının içinde her ne varsa size bırakıp yok olurlar, bu yüzden onlara ateş etmeyin!..

Kaya Kamyonu 2

Madenden aldığınız değerli taşları mümkün olduğu kadar eksiksiz olarak fabrikaya teslim etmelisiniz. Kazandığınız paralarla kamyonunuzun motorunu, süspansiyonlarını, lastiklerini ve diğer aksamını yenileyebilirsiniz.

Enerji Savaşları

Daha fazla enerji elde edebilmek için enerji kaynakları üzerine aynı zamanda savaş tareti görevi gören kuleler kurmalısınız. Sizi engellemeye ve kulelerinizi yıkmaya çalışan yaratıklara karşı da kendizi savunmalı ve asker üreterek karşı saldırıda bulunmalısınız.

Sur Koruyucusu

Ormandan gelen canavar savaşçılara karşı şehir surlarını yayınız ve kılıcınız ile savunmalısınız. Kazandığınız puan ve paralarla yay, ok veya kılıç alabilir ve yeteneklerinizi geliştirebilirsiniz.

Çılgın Kamyoncu - Son Takip

Kamyonunuz ile ilerlediğiniz arazide size engel olmaya çalışan araba, helikopter, uçak, vs. gibi düşmanları roketle patlatarak mümkün olduğu kadar yol katetmelisiniz. Kazandığınız paralarla hız, dayanıklılık, şans gibi güncellemeler yapabilirsiniz. Ayrıca yolunuz üzerindeki kasa veya varillere çarparak içlerindeki bonusları toplamalısınız.

Karayip Amirali

Hayalet geminin filonuzu hezimete uğratmasının ardından liman şehirlerinin neredeyse tamamını korsanlar ele geçirmiştir. Küçük bir gemi ile başlayacağınız macerada tüm liman şehirlerini kurtarıp korsanları etkisiz hale getirerek hayalet gemiye ulaşmalısınız. Korsanlardan kurtaracağınız liman şehirleri arasında ticaret yapabilir veya yağmaladığınız korsan gemilerindeki malları gene liman şehirlerindeki pazarlarda satabilirsiniz. Kazandığınız paralarla gemilerinizin özelliklerini yükseltebilir veya yeni gemi alabilirsiniz. Kurtardığınız şehirler arttıkça ticari mallarda artacaktır. Bu durumda ucuza aldığınız bir malı en iyi fiyatı veren şehir pazarını bulmak için şehirleri tek tek gezmeniz gerekebilir.

Sur Koruyucusu 2

Ormandan gelen canavar savaşçılara karşı şehir surlarını yayınız ve kılıcınız ile savunmalısınız. Kazandığınız puan ve paralarla yay, ok, kılıç veya balta alabilir ve yeteneklerinizi geliştirebilirsiniz.

Çiftçinin Savaşı

Eski bir savaş kahramanının çiftliğine saldıran koyunları geçtikleri yolların kenarlarına kule kurup içlerine adam veya kahraman yerleştirerek etkisiz hale getirmelisiniz. Kurduğunuz kulelerin görüş açısı hava şartlarına göre ve karanlık olup olmamasına göre değişiklik gösterir. Kazandığınız paralarla kulelerinizi geliştirebilirsiniz.

Turbo Ralli

Dünya ralli şampiyonu olmak için gittiğiniz şehirlerdeki rakiplerinizi geçerek bitişe en iyi dereceyle ulaşmalısınız. Toprak, kar ve çamurlu pist ve yollarda yapacağınız yarışlarda kazandığınız paralar ile yeni ralli arabası alabilir veya güncel aracınızın motor, fren ve aerodinamik vb. gibi özelliklerini yükseltebilirsiniz.

Roket Hayvanlar

Evcil hayvanınızı fırlatma topu ile fırlattıktan sonra sırt roketini kullanarak karşısına çıkan engelleri aşıp sonraki gezegene kadar ulaştırmalısınız. İlk anda çok çabuk ısınan sırt roketini topladığınız altınlarla biraz daha iyileştirebilirsiniz veya güncellemelerden önce diğer evcil hayvanları da satın alarak ilk evcil hayvanınızın sırt roketinin patlaması durumunda diğerleri ile devam edebilirsiniz. Ayrıca, topladığınız ayı simgeleri ile diğer gezegenlerin kilidini açabilirsiniz.

Şehirde Sıcak Takip

Yeni başladığınız polislik mesleğinde arabanız ile size verilen görevleri mümkün olduğu kadar başarılı bir şekilde yerine getirerek kariyerinizi yükseltmelisiniz. Kariyeriniz ilerledikçe yeni araçlar ve arabanıza monte edebileceğiniz çeşitli silahlar kazanacaksınız.

Roket Panda

Roket pandayı fırlatma topu ile fırlatarak mümkün olduğu kadar uzağa gitmesini sağlamalısınız. Zamanlamanızı iyi ayarlayıp pandayı fırlattıktan sonra fare ile sırt roketini çalıştırarak hızlanmasını ve/veya hızla çarpmasını sağlayabilirsiniz. Biraz da şansa bağlı olarak kurabiyeleri toplayıp güçlü fırlatma, daha fazla sıçrama, daha fazla hızlanma, yavaşlamayı engelleme vb. gibi çeşitli güncellemeleri uygulayabilirsiniz.

Turbo Golf

Değişik golf sahalarında rakiplerinize karşı yarışarak mümkün olduğu kadar kısa sürede golf topunuzu deliğe sokmalısınız. Havadaki altın sikkelerini, ufoları, tavşanları, kuşları da vurarak ekstra puan kazanabilirsiniz. Bozuk veya kumlu zemin golf topunuzu yavaşlatır. Kazandığınız paralarla çeşitli güncellemeler veya yeteneğinizi geliştirecek şapka, ayakkabı, golf topu veya golf sopası alabilirsiniz.

GDO'ya Hayır

Daha büyük ve lezzetli meyve ve sebze yeme hayalleri ile ektiği sebze ve meyvelerin toprağına GDO ekleyen çiftçi köpeği, canlanıp kendisine saldıran GDO'lu meyve ve sebzelere karşı sopa, kürek, tabanca, tüfek, vs. gibi silahlarla korumalısınız. Balkabaklarının üzerine zıplayarak dağılan altınları toplayıp çeşitli güncellemeler yapabilirsiniz.

Savunma Yığını

Fabrikadan çıkmaya çalışan robotların çıkışını engellemek için çıkış kapısı önüne savunma bloklarını yerleştirmeli ve taretiniz ile gelen robotları vurmalısınız. Oyun başladığında mümkün olduğu kadar hızlı düşünerek 20 saniye sürede sırayla gelen defans bloklarını üstüste yığarak savunmanızı hazırlamalısınız.

Kunduzların Savaşı

Barış ve huzur içinde yaşayan kunduz klanına askerleriyle birlikte saldıran şeytani bir kunduz, sadece klanının reisini sağ bırakır. Klan reisi ile şeytani kunduzu durdurup daha fazla kötülük yapmasını engellemelisiniz. Her savaşınızdan sonra kazanacağınız yetenek puanları ile becerilerinizi yükseltebilirsiniz. Topladığınız paralarla çeşitli sopa, kılıç, kalkan, pelerin, başlık vb. gibi ekipman satın alabilirsiniz. Ayrıca satın alamayacağınız ve sadece bölümlerdeki hazine sandıklarından çıkan tavşan ayağı ve ay taşı gibi çevikliğinizi, şansınızı veya büyü miktarınızı arttıran nesneler de kullanabilirsiniz.
Yön tuşları : Hareket
A : Hızlı saldırı
S : Güçlü saldırı
D : Korunma
123456 : Büyü yapma
Ayrıca, A ve S tuşlarının çeşitli kombinasyonları ile kombo hareketler yapabilirsiniz.

Karanlık Boyut

Uzay geminiz ile size saldırı düzenleyen gemileri vurarak mümkün olduğu kadar hayatta kalmalısınız. Yok ettiğiniz düşman gemilerinden düşen kristalleri toplayarak silah güncelleme, gövdeyi güçlendirme, seri atış vb. gibi güncellemeler yapabilir veya özel silahlar alabilirsiniz. Fare ile kontrol edebileceğiniz uzay geminiz düşmana yaklaştığınızda otomatik olarak ateş eder.

Uzaylı Yokedici

Uzay geminiz ile dünyayı istila etmeye gelen gelen dev uzay gemilerini 10 gün içinde yok etmelisiniz. Kazandığınız paralarlar silahlarını güçlendirebilir, hızınızı arttırabilir, ekstra can alabilirsiniz.

geliştirme

.
Games