YasinKa Oyunlar
Etiketler >>

Hikaye Oyunları

Kalbur Çetesi 1 - Biçer'in Katılışı

Maşa, Biçer ve Mini etek karakterlerinden biri ile 2 büyük şehri keşfederek, 14 çeşit silah ile 10 ana görevi ve 10 yan görevi yerine getirmelisiniz.

Süper Mario Urfa

Süper Mario'yu yerde, gökyüzünde, yer altında ve su altında karşısına çıkan engelleri aşarak prensesin mantar krallığında bulunan kalesine ulaştırmalısınız. Tabi, kaleye ulaşmakla macera bitmiyor aksine, ejderha ve kaplumbağa kırması (melez) kötü adam Bowser'ı yenip prensesi kurtarmanız gereken uzun ve zorlu bir macera yeni başlıyor olacak!.. Yüksek yerlere zıplayabilmek için biraz geriye gittikten sonra koşarak 2-3 defa zıplamalısınız. Suyla çalışan sırt roketinizi su şişelerini toplayarak veya göl gibi su kaynaklarından doldurabilirsiniz. Ayrıca "Level Designer" bölümünde kendi bölümlerinizi de tasarlayıp oynayabilirsiniz.
Yön tuşları : Hareket
Z : Konuşma / Zemine vurma (zıplayarak)
X : Dönerek saldırı
C : Sırt roketi

Kalbur Çetesi 5 - Egzotik İş

Maşa, Biçer ve Mini etek karakterlerinden biri ile amazon yağmur ormanlarında gerçekleştirilmesi gereken irili ufaklı görevleri yerine getirmelisiniz.

Kalbur Çetesi 3 - Alonzo

Maşa, Biçer ve Mini etek karakterlerinden biri ile verilen görevleri yerine getirmelisiniz.

Kalburcu 1

Verilen tüm görevleri reflekslerinize güvenerek en hızlı şekilde yerine getirmelisiniz.

Kalbur Çetesi 2 - Hainin Dönüşü

Maşa, Biçer ve Mini etek karakterlerinden biri ile Japonya Tokyo'da gerçekleşecek görevleri yerine getirmelisiniz.

Kalbur Çetesi 6 - Kanunsuzlar

Maşa, Biçer ve Mini etek karakterlerinden biri ile Havai, Amerika, İtalya ve Japonya'da gerçekleştirilmesi gereken görevleri yerine getirmelisiniz.

Kalburcu 5

Verilen tüm görevleri başarıyla yerine getirmelisiniz.

Kalbur Çetesi 4 - Soğuk Anılar

Maşa, Biçer ve Mini etek karakterlerinden biri ile Rusya'da verilen görevleri yerine getirmelisiniz.

Kalburcu 6 - Mini Etek

Keskin nişancı Mini Etek ekibe katılıyor. Dürbünlü tüfeğiniz ile en hızlı şekilde tüm düşmanları vurmalısınız. W ve S tuşları ile dürbünü ayarlayarak yakınlaştırıp uzaklaştırabilirsiniz.

Kalburcu 2

Verilen tüm görevleri başarıyla yerine getirmelisiniz. Araba sahnelerinde ekranda gösterilen yöne ait yön tuşuna en kısa sürede basmalısınız.

Gizemli Kitap 3

Önceki maceralarında Kaderin Fırçasını ve Talih Anahtarını ele geçiren kahramanlarımıza eksik olan 3. nesneyi de bulmalarına yardım etmelisiniz.

Kalburcu 3

Verilen tüm görevleri başarıyla yerine getirmelisiniz. Ekranda gösterilecek tuşlara en kısa sürede basmalısınız.

Kalburcu 0

Sonraki bölümlerde Maşa olarak adlandıracağımız ve kalburcu çetesinin patronu olan Vinnie'nin (Vincent) kısa hikayesi ve ilk işleri. Bir kediyi tabancayla vurmalı, matematik öğretmeninin kaza geçirmesini sağlamalı ve ilk ciddi iş olarak dürbünlü tüfekle bir adamı vurmalısınız.

Gizemli Kitap 2

Önceki maceralarında Kaderin Fırçasını ele geçiren kahramanlarımıza Talih Anahtarını bulma yolundaki maceralarında da eşlik ederek sizden istenen gizli nesneleri bulmalısınız.

Gizemli Kitap

Gizemli bir kitaptan perilere kadar uzanan fantastik bir hikaye eşliğinde sizden istenen gizli nesneleri bulmalısınız.

Oyuncak Hikayesi Giydirme Oyunu

Animasyon filmi Oyuncak Hikayesi'nin kahramanlarından astronot Buzz ve kovboy Woody'yi istediğiniz gibi giydirebilirsiniz.

Kristal Hikayesi 2

Gökyüzünden düşen gizemli genç ejder'e kötü cadıyı yenmesi için arkadaş ve güç toplayıp, yeteneklerini geliştirmesinde yol göstermelisiniz.

Kalburcu 4

Verilen uluslararası görevleri yerine getirmelisiniz. Kazandığınız paralarla yeni tabanca ve tüfek alabilirsiniz.

Ölümcül Tesis

Hikaye, bilim adamlarının birgün farklı bir görünüme sahip bir fare bulması ve bazı testler uygulamak amacıyla bir tesise götürmesiyle başlar!.. Bu seyirlik oyunda, çevrede bulacağınız nesnelerden faydalanarak hikayenin sonuna ulaşabilirsiniz.

Kralın Tırmanışı

Krala komplo kurup yoketmek isteyen büyücünün gönderdiği canavarlardan kralı kaçırarak mümkün olduğu kadar yükseğe çıkartmalısınız. Fakat, sonraki kata ulaşmadan önce sizi takip eden canavarı mutlaka yok etmelisiniz. Aksi takdirde kapana kısılırsınız. Bastığınız her zemin taşı kor olup aşağıya düşerek canavara zarar verir. Bu yüzden mümkün olduğu kadar çok zemin taşına dokunup aşağıya atmalısınız.

hikaye

.
Games