YasinKa Oyunlar
Etiketler >>

Hız Oyunları

New York Taksi 3D

Ticari taksiniz ile tüm trafik kurallarına uyarak durağa gitme, yolcu alma, yolcu taşıma, park etme, geri geri kullanma, vb. gibi görevleri yerine getirmelisiniz. Bu görevleri yerine getirirken kesinlikle diğer arabalara veya herhangi bir yere çarpmamalısınız.

Tehlikeli Raylar 2

Ray üstünde karşınıza çıkacak engelleri aşarak ve elmas ve altın toplayarak mümkün olduğu kadar ilerlemelisiniz. Topladığınız altınlarla hız, can, mermi miktarı ve zıplama yüksekliğinizi arttırabilirsiniz.

New York Taksi

Ticari taksiniz ile size verilen, durağa gitme, yolcu alma, yolcu taşıma vb. gibi görevleri yerine getirmelisiniz. Bu görevleri yerine getirirken tüm trafik kurallarına uymalı ve kesinlikle diğer arabalara veya herhangi bir yere çarpmamalısınız. Örneğin, taksinizi park etmeniz gereken yer dönüş yönü olan diğer şeritte ise arabayı mutlaka trafiğin aktığı yöne doğru çevirip, park etmelisiniz.

Şehirde Motor Coşkusu

Kros motorunuz ile rakiplerinize ve zamana karşı yarışarak bitişe ulaşma, belirli miktarda 'M' harfi toplama veya yarışı en az ikinci olarak bitirme gibi görevleri yerine getirmelisiniz. Skorunuzu arttırmak için atlama rampalarını en iyi şekilde kullanıp mümkün olduğu kadar yükseğe zıplayarak akrobatik hareket yapmalısınız. Motorunuzu yön tuşları ile kontrol edebilir, C tuşu ile önünü kaldırabilirsiniz.

Köyde Motor Coşkusu

Kros motorunuz ile çiftlik ortamındaki çamurlu köy yollarında ve ahırlarda geçen yarışlarda rakiplerinize karşı yarışarak en kısa sürede bitişe ulaşmalısınız. Skorunuzu arttırmak için atlama rampalarından faydalanarak mümkün olduğu kadar akrobatik hareket yapmalı, yldız toplamalı, saman balyalarını dağıtmalı ve kasaları ve çitleri kırmalısınız. Motorunuzu yön tuşları ile kontrol edebilir, ASD tuşları ile çeşitli akrobtik hareketler yapabilirsiniz.

Motor Coşkusu

Kros motorunuz ile rakiplerinize ve zamana karşı yarışarak bitişe ulaşma, belirli miktardaki çemberden geçme veya uzağa atlama gibi görevleri yerine getirmelisiniz. Skorunuzu arttırmak için atlama rampalarından faydalanarak mümkün olduğu kadar akrobatik hareket yapmalısınız. Motorunuzu yön tuşları ile kontrol edebilir, ASD tuşları ile superman ve titanic hareketleri yapabilirsiniz.

Köprüde Yarış 3

Yarış arabası veya motor ile köprü üstünde gerçekleşen para ödüllü çeşitli yarışlara katılarak en iyi dereceyle bitişe ulaşmalısınız. Genel olarak bir çok rakibe karşı yarıştığınız yarışlarda dereceye girdiğinizde zamana karşı, meyve toplama, sollama (arabaya yetişme) vb. gibi ek yarışlara da katılabilirsiniz. Yarışacağınız araçların kendilerine has özellikleri olduğu için yarışacağınız yola göre aracınızı seçmelisiniz. Kazandığınız paralarla aracınızın özelliklerini yükseltebilirsiniz. Yarış esnasında nitro kullanarak daha da hızlanabilirsiniz. Nitronun daha hızlı dolması için direksiyonu bırakmalısınız. Yön tuşları ile hareket edebilir, X ile nitro kullanabilir ve Z ile direksiyonu bırakabilirsiniz.

Turbo Sokak Yarışı

Spor arabanız ile katılacağınız sokak yarışlarında rakiplerinizi geçerek yarışı birinci bitirmelisiniz. Eleme usulü gerçekleşen ve toplamda 4 aracın yarıştığı yolda başlama noktasından bitiş noktasına kadar iki tane kontrol noktası bulunur. Her bir kontrol noktasında o anda en sonuncu olan araba yarış dışı kalır. Yani, bitişe sadece 2 araba ulaşabilir ki sadece biri birinci olabilir!...

Derin Orman Yarışı 3D

İçten görünümlü cipiniz ile belirli süre boyunca beş adet saat toplama, bir yere çarpmama ve hiç şerit değiştirmeme gibi görevleri yerine getirmelisiniz. Kazandığınız para puanlar ile aracınızın fren, hızlanma v.b. gibi özelliklerini yükseltebilirsiniz.

Modifiyeli Araba Yarışı

Nitro ile güçlendirilmiş modifiyeli arabanız ile sürüş yeteneğinizi ve reflekslerinizi kullanarak düz yolda rakibinizi geçip bitişe ulaşmalısınız.

Kros Motor Yarışçısı

Kros motorunuz ile rakiplerinizi geçip mümkün olduğu kadar akrobatik hareket yaparak bitişe ulaşmalısınız. Yukarı ve aşağı yön tuşları ile parkur değiştirebilir, sağ ve sol ile havadayken takla atabilirsiniz. Boşluk tuşu ile turbo kullanabilir veya düştüğünüz zaman motora tekrar binebilirsiniz.

100 Metre Koşusu

100 metre koşu yarışı galaksi şampiyonluğuna giden yolda yerel, ulusal, dünya ve son olarak galaksi yarışlarında tüm rakiplerinizi geçerek birinci olmalısınız. Sağ ve Sol yön tuşları ile hızınızı arttırabilirsiniz.

Buzda Yanlama Yarışı

Spor arabanız ile buzlu ve kaygan zeminde yanlama (drift) yeteneklerinizi en iyi şekilde kullanarak rakiplerinizi atlatıp yarışı kazanmalısınız. X ile turbo/nitro kullanabilirsiniz.

Köprüde Yarış 2

Yarış arabası veya motor ile köprü üstünde gerçekleşen para ödüllü yarışlara katılarak en iyi dereceyle bitişe ulaşmalısınız. Kazandığınız paralarla aracınızın özelliklerini yükseltebilirsiniz. Yarış esnasında nitro kullanarak daha da hızlanabilirsiniz. Nitronun daha hızlı dolması için direksiyonu bırakmalısınız. Yön tuşları ile hareket edebilir, X ile nitro kullanabilir ve Z ile direksiyonu bırakabilirsiniz.

Dehşet Tanklar 2

Savaş tankınız ile haritayı açarak ilerleyerek düşman merkezlerini bulup yok etmelisiniz. Kazandığınız paralarla alev silahı, lazer silah veya şok silahı gibi gelişmiş silahlar alıp özelliklerini yükseltebilir veya tankınızın gizlenme/farkedilmeme, hız, ateş gücü, zırh gibi özelliklerini yükseltebilirsiniz.

Aceleci Sürücü

Trafiğin tek yönlü olarak aktığı otoyolda motorunuzla yoldan çıkmadan, diğer araçlara çarpmadan ve kaza yapmadan mümkün olduğu kadar ilerlemelisiniz. Bir Scooter ile başlayacağınız oyunda kazandığınız paralar ile bir chopper veya sürat motoru alabilirsiniz.

Enfeksiyon Savaşları

İnsan sağlığını tehdit eden virüslerin ve mikropların hücreleri ele geçirmesini engelleyerek tüm hücreleri ele geçirmelisiniz.

Blues Motorcular

Amerikan Chopper motorunuzla trafiğin de işlediği birçok farklı yolda gerçekleşen yarışlarda diğer araçlara da dikkat ederek rakibinizi geçip bitişe ulaşmalısınız. Yol üstündeki altın sikkelerini toplayarak puanınızı arttırabilirsiniz. Kamyonetlerin arkasından düşen kasalar dikkat edin. Motorunuz düz vitesdir; A tuşu ile vites yükseltebilir, Z tuşu ile düşürebilirsiniz.

Kızıl Yarışçı 2

Spor arabanız ile yüksek skor, nitro ile hızlı gitme, arabalara çarpma veya koni toplama modlarından biri ile yarışarak belirtilen hedef puana ulaşmalısınız.

Oktan Yarış Simülatörü

Spor arabanız ile yarış pistinde gerçekleşen 3 turluk yarışta rakiplerinizden önce bitişe ulaşmalısınız. X tuşu ile nitro kullanabilirsiniz.

Zombilerle Savaş

Şehri ele geçiren üç şeytani gücün temsilcilerini öldürerek şehri kurtarmalısınız. Bilumum hafif ve ağır silahlarınızla karşınıza çıkacak hortlak, mumya, patlayan balkabağı, iskelet, frankeştayn, kurt, vs. gibi şeytani yaratıkları yok edip son olarak patronlarını öldürmelisiniz. Toplayacağınız altınlarla bir çok silah güncellemesi yapabilir ve gizem dükkanından (secret shop) alacağınız parşömenlerle şansınıza bağlı olarak ekstra para kazanabilir veya silahlarınızı güçlendirme, isabet keskinliğini arttırma vb. gibi kalıcı özellikler kazanabilirsiniz. Sırtında çanta ile dolaşan casper benzeri hayaletlere yaklaştığınızda çantalarının içinde her ne varsa size bırakıp yok olurlar, bu yüzden onlara ateş etmeyin!..

Çılgın Tekerler Epik

İlginç karakterler ve araçlar ile yarışacağınız yarışlarda tek teker üzerinde gitme, takla atma, uzun süre havada kalma vb. gibi akrobatik hareketler yaparak bitişe ulaşmalısınız. Kazandığınız para ödülleri ve puanlarla hız, fren, zıplama, takla atma gibi özellikleri yükseltebilirsiniz.

Cip Vadi Yarışı

4x4 hummer cipiniz ile vadide gerçekleşen yarışlarda rakiplerinizden önce bitişe ulaşmalısınız. Kırmızı kuru kafalar aracınızı yavaşlatır.

Durma Sakın 2

Farklı yollarda gerçekleşen yarışlarda spor arabanız ile sizi engellemeye çalışan rakip araçları atlatıp en iyi dereceyle bitişe ulaşmalısınız.

Şehirde Sıcak Takip

Yeni başladığınız polislik mesleğinde arabanız ile size verilen görevleri mümkün olduğu kadar başarılı bir şekilde yerine getirerek kariyerinizi yükseltmelisiniz. Kariyeriniz ilerledikçe yeni araçlar ve arabanıza monte edebileceğiniz çeşitli silahlar kazanacaksınız.

3D Uçak Yarışı

Pervaneli uçağınız ile rakiplerinizden önce bitişe ulaşmalısınız. Sonraki yarış pistlerini açabilmek için yarışı birinci bitirmelisiniz. Yarışlarda kazandığınız paralar ile uçağınızın özelliklerini yükseltebilirsiniz.

Yarışçı Hayvanlar Oyunu Oyna

Seçtiğiniz bir hayvan ile koşu yarışına katılarak rakiplerinizden önce bitiş çizgisine ulaşmalısınız. Fakat yarıştan önce mutlaka sağlık, dayanıklılık, çeviklik ve hız gibi özellik ve yeteneklerinizi geliştirmelisiniz. Bunun için ekranın alt kısmındaki "Training Games" bölümündeki 5 farklı beceri oyununda para karşılığı antreman yapabilirsiniz. "To The Race" düğmesi ile başlayacağınız yarış otomatik olarak başlar ve biter.

Go Kart Yarışı

Go Kart aracınız ile rakiplerinizi geçerek bitiş çizgisine onlardan önce ulaşmalısınız. Altınları toplayarak puanınızı yükseltebilir, hızlanma bonuslarını alarak aracınızı hızlandırabilirsiniz.

Dehşet Tanklar

Savaş tankınız ile düşman merkezlerini bulup yok etmelisiniz. Kazandığınız paralarla tankınızın gizlenme/farkedilmeme, hız, ateş gücü, zırh gibi özelliklerini yükseltebilirsiniz.

Hızlı Kaçış

Son banka soygununda ortağı tarafından ortada bırakılan bir soyguncusunuz. Çaldığınız araba ile hem polislerden kaçmalı hem de ortağınızı yakalamalısınız.

Hız Yarışı

Spor arabanız ile size engel olmaya çalışan arabaları atlatarak en kısa sürede bitişe ulaşmalısınız.

Riskli Motor 2

Kros motorunuz ile arabaların üzerinden atlama, havadayken elleri bırakma, koltuk tutma, süpermen hareketi, yana yatma gibi tehlikeli hareketler yaparak şovunuzu sunmalısınız. Yön tuşları ile motoru kullanıp dengeleyebilir, Boşluk ve Z, X, C, V tuşları ile akrobatik hareketleri yapabilirsiniz.

Maksimum Hız

Yakıtın çok değerlendiği bir gelecekte nükleer çöl ortamında düşman konvoylarına saldırarak patronlarının aracını yakalamalısınız. Yol üstündeki X2 bonusları ile lazerinizi güçlendirebilir, şimşek bonusu ile aracınızı hızlandırabilir ve pi bonusu ile hasar gören aracınızı tamir edebilirsiniz. Puanınız arttırmak için mümkün olduğu kadar yıldız toplamalısınız.

Tank Yokedici

Açık bir arazide tankınızı yok etmeye çalışan düşman tanklarına karşı kendinizi savunarak onları yok etmelisiniz. Kazandığınız puanlarla ateş gücünüzü ve hızınızı arttırabilir, zırhınızı daha da güçlendirebilirsiniz. Her büyük düşmanı yok ettiğinizde yeni bir silah kullanıma açılır. Çevreden toplayacağınız bonuslar ile geçici bir kalkan alabilir veya geçici süre ateş gücünüzü ikiye katlayabilirsiniz.

Av ve Avcı

Yakalanıp, daha sonra bir av olarak serbest bırakıldığınız merkezin içinde en kısa sürede çıkış yolunu bulmalısınız. Toplayacağınız makine parçaları ile kendinizi geliştirebilirsiniz. Sürekli sizi takip eden avcı robotun lazer, bomba ve roketlerine karşı dikkatli olun.

Süper Motor GP

Sürat motorunuz ile yarış pistindeki turları en kısa sürede bitirip bitişe ulaşmalısınız.

Mumya Mojo

Hoşlandığı kızı etkilemek için piramitteki mumya Mojo'nun gizemini çözmeye çalışan çalışkan öğrencinin karşısına çıkan engelleri aşmasında yardım etmelisiniz.

hız

.
Games