YasinKa Oyunlar
Etiketler >>

Işınlanma Oyunları

Salyangoz Bob 4 Uzay

Salyangoz Bob sürekli hayalini kurduğu uzay yolculuğuna çıkar. Fakat, tuzaklarla dolu ve canavar uzaylıların olduğu bir gezegene düşer. Düştüğü gezegende canavar uzaylılara yakalanmadan tüm engelleri aşarak dünyaya dönmesine yardım etmelisiniz. Çevrede gizlenmiş yıldızları da toplayarak puanınızı arttırabilirsiniz. Bob'a tıklayarak kabuğuna çekilip durmasını sağlayabilir veya 1 ve 2 tuşları ile normal veya hızlı ilerlemesini sağlayabilirsiniz.

Salyangoz Bob 3

Salyangoz Bob, müze gezisi sırasında profesörün ikazlarına rağmen antik bir portalı çalıştırarak Mısır'ın gizemli dünyasına ışınlanır. Müzeye geri dönüş yolunda karşılaşacağı çeşitli tuzakları ve engelleri aşmasında yardım etmelisiniz. Çevrede gizlenmiş yıldızları da toplayarak puanınızı arttırabilirsiniz. Bob'a tıklayarak kabuğuna çekilip durmasını sağlayabilir veya 1 ve 2 tuşları ile normal veya hızlı gitmesini sağlayabilirsiniz.

Ateş ve Su 4 - Kristal Tapınağı

Ateş ve Su kardeşlerin bu macerasında, ağırlıklı olarak çift taraflı ışınlama kapıları bulunan küçük labirentlerdeki bulmacaları, en kısa sürede çözerek her birini kendi kapılarına ulaştırmalısınız.

Kıvrık Anahtar Topla 3

Kahramanımıza tehlikelerle dolu macerasında eşlik ederek, karşısına çıkan engelleri, tuzakları ve çeşitli düşmanları aşmasına yardım ederek çıkış kapısını açabilmek için tüm anahtarları toplamalısınız. Sizi engellemeye çalışan sincap ve mantar gibi düşmanları, üzerlerine zıplayarak etkisiz hale getirebilirsiniz.

Arkadaşları Kurtar

İki arkadaşı içinde bulundukları odada, tuzakları ve engelleri aşarak çıkış kapısına ulaştırmalısınız.

Astronot Canavarlara Karşı

Uzaylı yaratıkların kaçırdığı mürettebatınızı kurtarabilmek için karşınıza çıkan tüm uzaylıları, bıçak, tabanca, roketatar, el bombası ve diğer ekipmanlarla etkisiz hale getirmelisiniz.

Çocuk ve Köpeği

2 kişilik de oynayabileceğiniz oyunda karşınıza çıkan bulmacaları çözerek çocuğu ve akıllı köpeğini çıkış kapısına ulaştırmalısınız. Çocuk yüzme bilmiyor fakat yüzebilen köpeğin üzerinde durabiliyor. Çocuk zıplayabiliyor ve alçak yerlerden kayarak geçebiliyor. Bunun yanında daha güçlü olan köpek zıplayamıyor ama tuğla veya kasaları itebiliyor veya kırabiliyor. Son bölümün kapısını açabilmek için tüm bölümlerdeki anahtarları toplamalısınız.

Ninja Kurbağa Prens

Bir lanet sonucu kurbağaya dönüşen prense tekrar insan formuna dönüşebilmesi için tüm sihirli taşları toplamasında yardım etmelisiniz. Sadece zıplayabilen kurbağa prensin karşısına çıkan engelleri aşabilmesi için ayrıca çevrede bulabileceğiniz taş, yıldız veya bomba gibi nesneleri toplayıp fırlatabilirsiniz. Saatli bombaların geri sayımı aldığınız anda başlar.

Fırtınalı Kale

Kalenizden göndereceğiniz askerleriniz ile düşman kalesini ele geçirmek için kale kapısını yıkmalısınız. Kazandığınız paralarla, asker ve kulelerle ilgili birçok yükseltme yapabilirsiniz.

Fineas ve Förb Işınlanma

Bir ışınlama cihazı üzerinde çalışırken kaybolan Förb'ü bulabilmeleri için Fineas ve Ajan P'ye yardım etmelisiniz. Elinizdeki pompa ile kasaları ve robotları parçalayarak içlerinden çıkan çarkları toplamalısınız.

Yavru Kediyi Kurtar Oyunu Oyna

Sahibinden kaçan kediyi çivili tuzakları ve canavarları atlatarak kurtarmalısınız. Düğmeler bulunduğunuz odayı çevirmenizi, ahşap kapılar ise A noktasından B noktasına ışınlanmanızı sağlar. Gülen yüzleri toplayarak puanınızı arttırabilirsiniz.

Boya Dünyası 2

Canavarların da yardımıyla boya damlalarını gerdirip fırlatarak kendileri ile aynı renkteki diğer boya damlaları ile birleştirmelisiniz. Büyük damlaları fırlattığınızda hem fırlattığınız yöne hem de diğer yöne iki parça olarak dağılır. Ayrıca, büyük damla iki renkten oluşuyorsa renkler de ayrılır. Renksiz damlaların boya lekelerine değmesi durumunda lekenin rengini alırlar.

Kazıcı Astronot

Üzerinde bulunduğunuz gezegende kazı yaparak yer altındaki mavi mineralleri toplamalısınız. Diğer değerleri madenleri veya taşları toplayarak puanınız arttırabilirsiniz. Kazandığınız puanlar ile zırh veya tek kullanımlık bomba veya radar alabilirsiniz. Yön tuşları ile kazı yapabilir, bombanız olması durumunda X ile saatli bomba kurabilir ve ışınlanma hakkınız olması durumunda C ile başlangıç noktasına ışınlanabilirsiniz.

Darağacı 3

Darağacına asılmış idam mahkumlarını, canlarını vermeden önce yayınız ile ok atarak kurtarmalısınız. Ok miktarınız ve zamanınız kısıtlı olduğu için mümkün olduğu kadar hızlı ve isabetli atışlar yapmalısınız. Işınlanma bonusu bir kereye mahsus olmak üzere yayınızın yerini değiştirmenizi sağlar. Ayrıca, makas bonusu darağacındaki herhangi bir idam mahkumunun ipini keser, bu yüzdende kolay atışları hallettikten sonra zor atışlarda kullanılması size avantaj sağlar.

Kolobok

Çeşitli renkteki mantarları yiyerek ateştopu, kartopu ve hava kabarcığına dönüşebilen Kolobok'a, karşısına çıkan engelleri aşmasında yardım edip en kısa sürede çıkışa ulaştırmalısınız. Mor renkli ışınlama portallarını kullanarak ışınlanabilirsiniz.

Yavruları Kurtar

Aslan, fil, papağan, maymun gibi orman hayvanlarına hava kabarcıklarına hapsolmuş yavrularını toplayıp kurtarmalarında yardım etmelisiniz. Yıldızları da toplayarak puanınızı arttırabilirsiniz.

Katil Solucan

Arkanızdan takip eden devasa canavardan kaçarken mümkün olduğu kadr altın toplayıp engelleri aşarak sığınağa ulaşmalısınız. Kazandığınız paralarla yeni silah ve ekipman alabilirsiniz.

Frozy ve Fred

Aynanın arkasındaki karanlık gücün çaldığı şekerleri ve balonları toplayıp geri getirmeleri için Frozy ve yardımcısı Fred'e yardım etmelisiniz.

Piksel Şehri

Küçük bir adada geçen macerada size verilecek görevleri yerine getirmelisiniz. Hastane, karakol, kumarhane, market vb. yapıların olduğu şehirde sevgilinizle, arkadaşlarınızla veya diğer insanlarla gireceğiniz İngilizce diyaloglar ile görevinizi öğrenebilirsiniz. Örneğin, sevgiliniz sizden Aloe Vera almanızı ister veya bir arkadaşınız araba yarışına katılmanızı ister. vs. Görevleri yerine getirdiğiniz zaman veya çeşitli yollarla kazanacağınız paraları bankaya yatırıp günlük faiz işletebilirsiniz.

Düşük Yerçekimi

Çeşitli tuzakların ve aç uzaylı yaratıkların bulunduğu düşük yerçekimli bir uzay labirentinde, astoronotumuzu çıkış kapısına ulaştırmalısınız. Bazı çıkış kapılarını açabilmeniz için geçiş kartlarına ulaşmalısınız.

Jöle Uzaylı

Mor uzaylı, uzay gemisine bir meteorun çarpması sonucu parçalara ayrılarak değişik yerlere dağılır. Ahşap, tahta ve ipleri keserek, jölemsi bir forma dönüşen mor uzaylının tüm parçalarını birleştirmelisiniz. Yıldızları da toplayarak puanınızı arttırabilirsiniz.

Şekerci Tek Hücre

Tek gözlü, sevimli yeşil amipi, yakın mesafeye ışınlanma yeteneği ile engelleri aşıp çıkışa ulaştırmalısınız. Mavi blokları bulunduğunuz konuma ışınlayarak yer değiştirebilirsiniz. Kırmızı bölgelerin içinde ve kırmızı lazerlerin diğer tarafına ışınlanamazsınız.

Zombilerden Kurtarma Oyunu

Zombilerin arasında hayatta kalmış bilim adamlarının her birini teker teker toplayarak otobüse ulaştırmalısınız. Boşluk tuşu ile yakın bir noktaya ışınlanabilirsiniz.

Dişi Ninja Oyunu Oyna

Görünmez olma ve ışınlanma gibi yeteneklerinizle samuray ve bekçi köpeklerine yakalanmadan belirtilen miktardaki değerli taşı toplamalı ve esirleri kurtarmalısınız. Ekstra olarak altın yelpaze, parşömen, delikli sikke vb. gibi özel eşyaları toplayarak puanınızı arttırabilirsiniz. Görünmez olabilmek için mor renkli, ışınlanma için kırmızı renkli birer kullanımlık bonuslara sahip olmalısınız. Ekranın sağ üstünde sahip olduğunuz miktarı görebilirsiniz. Görünmezlik süreniz 3 saniyedir. Yön tuşları ile hareket edebilir ve X ile görünmez olabilirsiniz. Işınlanmak için boşluk tuşuna basılı tutup yön tuşları ile ışınlanma yönünü belirtmelisiniz.

İshal Mario

İshal olan ve çok kötü sıkışan Mario'yu en kısa sürede 3 tane para kesesini bularak ücretli umumi tuvalete ulaştırmalısınız!..

Kaşif Dalgıç

Yardımcısı maymun tarafından ihanete uğrayan kaşif dalgıcın denizaltısı sabote edilerek batırılır. Mahsur kaldığı su altı mağaralarından kurtulması için engelleri aşmalı, düşmanları etkisiz hale getirmeli ve gizemleri çözmelisiniz. Teknoloji harikası dalgıç kostümü sayesinde oksijen sıkıntısı çekmeyeceğiniz su altında balık, deniz atı, pirana, kalamar ve diğer deniz canavarları ile birlikte tahta kasaları silahınız ile yok edebilirsiniz. Sınırsız ve seri atış yapabilen şarjlı silahınızı şarj olmasını bekleyerek daha güçlü ateş edebilirsiniz. Silahınız haricinde araştırarak bulacağınız ekipmanlardan kalkan ile hem düşman ateşinden korunabilir hem de elektrikli kapıları patlatarak geçebilirsiniz. Şok bombası ile silahınız ile kıramadığınız tüm metal kasaları kırabilirsiniz. Altın maymuncuk ile tüm kapalı kapıları açabilirsiniz. Kum saati ile zamanı durdurabilirsiniz. Fakat, boşluk tuşuna basılı tutarak kullanabileceğiniz bu ve diğer ekipmanları kullanabilmeniz için eksi işareti ile gösterilen kadar enerjinizin olması gerekir. Sadece ışınlama kristali için enerjiye ihtiyaç yoktur. Bu kristal sizi merkez mağaraya ışınlar. Azalan sağlığınızı veya enerjinizi patlayan çiçekler içindeki bonuslar sayesinde geri kazanabilirsiniz.

Mumya Mojo

Hoşlandığı kızı etkilemek için piramitteki mumya Mojo'nun gizemini çözmeye çalışan çalışkan öğrencinin karşısına çıkan engelleri aşmasında yardım etmelisiniz.

Çılgın Dublör Oyunu Oyna

Dünyaca ünlü bir dublör olma yolunda çıkacağınız film setlerindeki tüm film makaralarını toplayıp kullanacağınız çeşitli araçlarla film setini yok etmelisiniz.

Uzayda Panik

İçinde bulunduğunuz uzay gemisinde savunma mekanizmalarını kapatıp gemiyi tekrar dünyaya götürebilmek için karşınıza çıkacak olan tüm lazer ve makineli tüfek taretlerini yokedip, bilgisayarları aktifleştirip, diğer kapılara doğru ilerleyerek görevi tamamlamalısınız. 4 tuşu ile yavaş çekim (slow motion) hareket edebilirsiniz.

Şeytan Pacman Oyunu

Canavarlara yakalanmadan labirentteki tüm mantarları toplamalısınız. Yön tuşları ile hareket edebilir, boşluk tuşu ile aldığınız bonusu kullanabilirsiniz.

Dişi Ninja 2

Yükseğe zıplama, görünmez olma ve ışınlanma gibi yeteneklerinizle samuray ve bekçi köpeklerine yakalanmadan belirtilen miktardaki değerli taşı toplamalı ve esirleri kurtarmalısınız. Ekstra olarak altın yelpaze, parşömen, delikli sikke vb. gibi özel eşyaları toplayarak puanınızı arttırabilirsiniz. Yükseğe zıplamak için turuncu renkli, görünmez olabilmek için mor renkli ve ışınlanma için kırmızı renkli birer kullanımlık bonuslara sahip olmalısınız. Ekranın sağ üstünde sahip olduğunuz miktarı görebilirsiniz. Görünmezlik süreniz 3 saniyedir. Yön tuşları ile hareket edebilir ve X ile görünmez olabilirsiniz. Işınlanmak için boşluk tuşuna basılı tutup yön tuşları ile ışınlanma yönünü belirtmelisiniz.

Yerçekimsiz Odalar

Robotunuzu yerçekimi olan veya olmayan çeşitli platformlarda/odalarda kilitli lazer kapı, mayın, düşman robotlar gibi çeşitli engelleri aşarak çıkışa ulaştırmalısınız.

İtici

Kendi blok dünyasında yalnız olmayı seven İtici'ye robotları yok etmesinde yardım etmelisiniz. Robotların elektrikli güvenlik sistemleri sizi çarpabileceği için doğrudan dokunamazsınız. Bu yüzden, çevredeki itebildiğiniz blokları itip kalkan olarak kullanmalısınız. Yön tuşları ile hareket edebilir, boşluk ile bloğu tutabilirsiniz.

ışınlanma

.
Games