YasinKa Oyunlar
Etiketler >>

Kask Oyunları

Dinamit Çocuk

Altın, elmas, yakut, zümrüt vb. gibi değerli taş ve madenlerin olduğu gizemli madende mahsur kalan dinamit çocuğun, karşısına çıkan engelleri aşarak çıkışa ulaştırmalısınız. Karanlık bölgelerde dolaşabilmek için kask fenerine takmak üzere pil bulmalısınız.

Barbie Bisiklet Turu Oyunu

Bisikletli Barbie'yi 3 farklı parkta bitişe kadar ulaştırmalısınız. Bisikletle turlarken Barbie'ye giydirmek üzere eşofman ve tişört toplayabilir, puanınızı arttırmak için elmasları ve değerli taşları toplayabilirsiniz. Rampalardan zıpladıktan sonra BOŞLUK tuşuna basılı tutup artistik hareket yaparak daha fazla puan kazanabilirsiniz.

Hızlı Kayakçı

Kar kaykayı ile karlı tepeden aşağıya kayarken mümkün olduğu kadar akrobatik hareket yaparak puan ve para kazanmalısınız. Kazandığınız paralar ile çeşitli güncellemeler yapabilirsiniz.

Beni Marsa Uçur Oyunu Oyna

Kızıl gezegen Mars'ı yağmalamak isteyen korsanı uzaya fırlatıp troposfer, stratosfer, mezosfer ve diğer hava katmanlarını aşıp Mars'a ulaştırmalısınız.

Uçabilirim

Kız arkadaşı kaçırılan kanatlı domuzu, kız arkadaşını kurtarabilmesi için aya kadar uçurmalısınız. Havada yükselirken toplayacağınız elma, tatlı, dondurma vb. gibi yiyecekler enerji verir. Toplayacağınız yıldızlar ile kanat ve miğfer gibi yeni ekipman alabilir veya yeteneklerinizi geliştirebilirsiniz.

Cesur Çocuk

Bisikletiniz ile mümkün olduğu kadar yol alıp bitişe kadar ulaşmalısınız. Bitişe ulaşamasanız da gidebildiğiniz yol kadar para kazanırsın. Bu parayla bisikletinize rüzgarlık taktırabilir, lastiklerini değiştirebilir veya selesini yenileyebilirsiniz. Ayrıca daha fazla pedal çevirebilmek için dayanıklılığınızı arttırabilir, sizi yavaşlatan köpekleri aşmak için su tabancası alabilirsiniz.

Motor Maniaları Yeniden

Kros motorunuz ile dengenizi iyi sağlayarak maya piramitlerinin bulunduğu bir ormandaki uçak kazası kalıntılarından oluşan engelleri aşarak bitişe ulaşmalısınız. Kazandığınız yıldızlarla motorunuzun gövdesini veya lastiklerini yükseltebilir veya yeni motor giysisi veya kask alabilirsiniz.

Ölüm Arenası

Arenada bir acemi olarak başladığınız gladyatör dövüşlerinde rakiplerinizi yenerek şampiyonluk yolunda ilerlemelisiniz. Yendiğiniz rakiplerinizden düşen altın veya gümüş sikkeleri toplayarak roma pazarında iksir, kılıç ve balta gibi çeşitli silahlar ve miğfer ve zırh gibi koruyucular alabilirsiniz.

Asansörden Kaçış

Kapana kısıldığınız asansörden çıkabilmek için hem size saldıran robotlara karşı silahlarınızla kendinizi savunmalı hem de bir an önce sürekli kafa atarak asansörü parçalamalısınız. Asansöre kafa attığınızda düşen altınları toplayarak çeşitli silahlar ve kasklar alabilirsiniz.

kask

.
Games