YasinKa Oyunlar
Etiketler >>

Kumsal Oyunları

Süper Arabalar Otoyolda

Tek yönlü trafiğin aktığı yolda spor arabanız ile rakiplerinizden önce bitişe ulaşmalısınız. Kazandığınız paralarla aracınızın özelliklerini yükseltebilir veya yeni araba satın alabilirsiniz.

Adada Hayatta Kalma Oyunu

Büyük bir fırtınada geminiz battıktan sonra çıktığınız adada hayatta kalmalısınız. Hayatta kalmak için martılara su verip yumurtalarını toplamalı, aşçıya bu yumurtalarla mutluluk iksiri hazırlatmalısınız. Sık sık yağmur duası ederek martıların suyunun azalmamasını sağlamalısınız. Ayrıca bölgenize saldıran korsanlara karşı da bölgenizi savunmalısınız.

Ekstrem Atv

4x4 atv motorunuz ile çöl, mercan adası, karlı dağ vb. gibi egzotik pistlerde rakiplerinizi geçerek yarışı kazanmalısınız. Sonraki bölümlere geçebilmek için yarış başında üçüncülük, dördüncülük gibi belirtilen en az dereceye girmelisiniz. Sol altta kuşbakışı harita ve yüzde olarak yolun ne kadarının tamamlandığını görebilirsiniz. Puanınızı arttırmak için yıldızları ve özel bonuslar için M harflerini toplamalısınız.

Plajda Futbol 3D

Deniz, kum, güneş ve futbol... Kumsalda gerçekleşen plaj futbolu turnuvasında karşınıza çıkan rakipleri yenerek turnuva birincisi olmalısınız. Takım oyuncularını arasında paslaşabilir, çalım atabilir, röveşata yapabilirsiniz.

Git Al Onu

Yeni araba alıp modifiye ederek yol üzerindeki engelleri aşıp plajdaki kıza ulaşmalısınız. Katettiğiniz mesafe kadar para kazanırsınız. Kazandığınız paralarla ekstra donanım alabilir, aracınızı modifiye edebilir veya yeni araba alabilirsiniz. Yol üzerinden toplayacağınız soru işaretli kutulardan alacağınız bonusları BOŞLUK tuşu ile kullanabilirsiniz.

Baja Kros Motor

Kros motorunuz ile çeşitli pistlerdeki tur yarışlarında rakiplerinizi geçerek bitişe onlardan önce ulaşmalısınız. Puanınızı arttırmak için atlama rampalarında çeşitli akrobatik hareketler yapabilirsiniz.

Beni Marsa Uçur Oyunu Oyna

Kızıl gezegen Mars'ı yağmalamak isteyen korsanı uzaya fırlatıp troposfer, stratosfer, mezosfer ve diğer hava katmanlarını aşıp Mars'a ulaştırmalısınız.

Koruyucu 2

Kötü bir şeytanın ele geçirdiği adayı ve köleleştirdiği köylüleri kılıç ve kalkanınızla kurtarmalısınız.

Dora ve Diego Ada Macerası

Adanın kumsallarında Diego'nun kullandığı 4 çeker cip ile engelleri aşarak, mümkün olduğu kadar renkli kalp toplayıp en kısa sürede bitişe ulaşmalısınız.

Mario Sahilde Mini Golf

Mario ile sahilde yengeç ve balık gibi engelleri aşarak golf topunu boruya sokmalısınız. Golf topu ile mantarları vurarak puanınızı arttırabilirsiniz.

Kamyon Kapışması

Dev tekerlekli canavar kamyonunuz ile zamana karşı yarış, uzun atlama, tırmanma, bir yükü düşürmeden mümkün olduğu kadar taşıma vb. gibi görevleri yerine getirmelisiniz. Kamyonunuz düz vitestir. Vitesi Q ve E tuşları düşürüp yükseltebilir veya 1, 2, 3, 4, 5 tuşları ile ayarlayabilirsiniz.

Sünger Bob Canavar Adası

Patrick ile birlikte fırtınaya yakalanan Sünger Bob'u düştükleri adada kovalayan canavarlardan kurtarmalısınız.

Lolipop Krallığı

Küçük bir ada olan lolipop krallığı çocuklar için oyun ve eğlence merkezi iken kötü ve korkunç kral ahtapot tarafından ele geçirilerek tüm ada sakinleri köleleştirilir. Lolipop savaşçısı olarak karşınıza çıkan tüm düşmanları etkisiz hale getirip ahtapot kralı yok etmelisiniz. Topladığınız lolipop paraları ile yeni silah veya teçhizat alabilirsiniz. Daha fazla lolipop kazanmak için yengeçlere vurarak düşen lolipopları toplamalısınız.

Kamyon Kapışması 2

Dev tekerlekli canavar kamyonunuz ile zamana karşı yarış, uzun atlama, tırmanma, bir yükü düşürmeden mümkün olduğu kadar taşıma vb. gibi görevleri yerine getirmelisiniz. Kamyonunuz düz vitestir. Vitesi Q ve E tuşları düşürüp yükseltebilir veya 1, 2, 3, 4, 5 tuşları ile ayarlayabilirsiniz.

Sahil Motoru

Kros motorunuz ile her bölümdeki üç yıldızı kazanarak bitişe ulaşmalısınız. Her bölümde bir yıldız ile birlikte bir yıldız için bölüm zamanından önce bitişe ulaşmanız ve son yıldız için de motorla takla atmanız gerekir. Belirli miktarda yıldız kazanmanız durumunda kilitli motorları kullanabilirsiniz.

Plaj Arkadaşları Oyunu Oyna

Denize ulaşmak isteyen balığı ve kumsala ulaşmak isteyen yengeci bırakacağınız uçan balonlar ile istedikleri yere ulaştırmalısınız. Bambu dallarına tıklayarak yok edebilirsiniz.

Motor Kapışması

Kros motorunuz ile zamana karşı yarış, uzun atlama, tırmanma, bir yükü düşürmeden mümkün olduğu kadar taşıma vb. gibi görevleri yerine getirmelisiniz. Motorunuz düz vitestir. Vitesi Q ve E tuşları ile düşürüp yükseltebilirsiniz.

kumsal

.
Games