YasinKa Oyunlar
Etiketler >>

Makas Atma Oyunları

Modifiyeli Araba Yarışı

Nitro ile güçlendirilmiş modifiyeli arabanız ile sürüş yeteneğinizi ve reflekslerinizi kullanarak düz yolda rakibinizi geçip bitişe ulaşmalısınız.

Sokak Lastikleri 2 Oyunu Oyna

Spor arabanız ile 180 saniye içinde bitişe ulaşmalısınız. Daha kısa sürede ulaşmanız durumunda ve her bir rakibi geçişinizde puanınız daha da artar.

Blues Motorcular

Amerikan Chopper motorunuzla trafiğin de işlediği birçok farklı yolda gerçekleşen yarışlarda diğer araçlara da dikkat ederek rakibinizi geçip bitişe ulaşmalısınız. Yol üstündeki altın sikkelerini toplayarak puanınızı arttırabilirsiniz. Kamyonetlerin arkasından düşen kasalar dikkat edin. Motorunuz düz vitesdir; A tuşu ile vites yükseltebilir, Z tuşu ile düşürebilirsiniz.

Aceleci Sürücü

Trafiğin tek yönlü olarak aktığı otoyolda motorunuzla yoldan çıkmadan, diğer araçlara çarpmadan ve kaza yapmadan mümkün olduğu kadar ilerlemelisiniz. Bir Scooter ile başlayacağınız oyunda kazandığınız paralar ile bir chopper veya sürat motoru alabilirsiniz.

Kızıl Yarışçı 2

Spor arabanız ile yüksek skor, nitro ile hızlı gitme, arabalara çarpma veya koni toplama modlarından biri ile yarışarak belirtilen hedef puana ulaşmalısınız.

Usta Şoför Oyunu

Arabanızla yol kenarlarına ve diğer arabalara çarpmadan mümkün olduğu kadar ilerlemelisiniz. Yol üzerindeki bonusları toplayarak aracınızın enerjisini arttırabilirsiniz.

Sokak Yarışı

Arabanız ile trafikte gerçekleşen yasadışı şehir yarışlarına katılarak rakiplerinizi geçip birinci olmalısınız. Yarışlardan kazandığınız paralar ile aracınızın özelliklerini geliştirebilirsiniz. X tuşu ile nitro kullanabilirsiniz.

Soygun Kaçışı

Arabanızı soygun yapılacak yerin önüne park edip soygun bittikten sonra gösterilen yöne doğru polislerden kaçmalısınız.

Ben 10 Takipte

Dünyayı yok etmek için şehre sızan uzaylıların otobanda izini sürüp süre dolmadan önce bularak yok etmelisiniz. Yol üstündeki omnitrix rozetlerini toplayarak puanınızı arttırabilirsiniz. Arabayı yön tuşları ile kontrol edip boşluk tuşu ile ateş edebilirsiniz.

Yakın Çarpışma Oyunu

Spor arabanız ile hızlı ilerleyen trafikte diğer arabalardan sakınarak, hedef arabaları yakalayıp çarparak etkisiz hale getirmelisiniz.

makas atma

.
Games