YasinKa Oyunlar
Etiketler >>

Mayınlı Oyunlar

Ölümcül Solucan 2

Yer altında bir larva olarak hayatına başlayan şirin solucanı kontrol ederek insanları, hayvanları, uçan kedileri, uçakları vs. yedirip ölümcül dev bir solucana dönüştürmelisiniz. Mümkün olduğu kadar uçakların attığı mayınlardan, tanklardan ve polislerden uzak durun.

Ölümcül Solucan

Yer altında dolaşabilen dev solucanı kontrol edip yerdeki insanları ve hayvanları yiyerek daha da büyümelisiniz. Mümkün olduğu kadar uçakların attığı mayınlardan, tanklardan ve polislerden uzak durun.

Ajan Sıfır Jet Ski

İtici roket, kanat veya roketatar monte edilmiş jet ski ile Ajan Sıfır'a suç örgütünün merkezinden kaçmasına yardım etmelisiniz.

Tank Saldırısı 3D

Savaş tankınız ile karşınıza çıkan düşman tanklarını, taretlerini ve diğer düşman güçlerini yok ederek buluşma noktasına ulaşmalısınız. Tüm radar antenlerini bombalayarak ekstra puan kazanabilirsiniz.

Uzaylı İnek Hırsızı

Sütü çok seven uzaylı bebeklere süt götürmek için uçan daireniz ile dünyalı inekleri kaçırmalısınız. Çevrede gezinen kedi ve köpekleri de kaçırarak puanınızı arttırabilirsiniz. Yön tuşları veya fare ile uçan daireyi hareket ettirebilir, boşluk tuşu ile nesneleri çekebilir ve enter tuşu ile kamera moduna geçiş yapabilirsiniz. Çevrede bulabileceğiniz çöp konteyneri gibi nesneleri mayınların üzerine atarak patlatabilirsiniz.

Yerçekimsiz Odalar

Robotunuzu yerçekimi olan veya olmayan çeşitli platformlarda/odalarda kilitli lazer kapı, mayın, düşman robotlar gibi çeşitli engelleri aşarak çıkışa ulaştırmalısınız.

Tehlikeli Yanlama

Kara mayınlarıyla döşenmiş yarış pistinde rakiplerinizden önce bitişe ulaşmalısınız.

Zombi Ezici TX Oyunu Oyna

Kıyamet gibi bir zombi istilasında hayatta kalmak için dalga dalga gelen çeşitli zombileri silahınız ile yok etmelisiniz.

mayınlı

.
Games