YasinKa Oyunlar
Etiketler >>

Mermi Sektirme Oyunları

Ölüm Laboratuvarı

Esir olarak tutulduğunuz laboratuvardan birilerinin yardımı ile kaçtınız ve çıkışa ulaşabilmek için ana amacınız tüm düşmanları etkisiz hale getirmek. Bunun yanında sağ üstte "missions" ile belirtilen görevleri gerçekleştirmeniz durumunda ekstra para ödülü kazanabilirsiniz.

Dehşet Tanklar 2

Savaş tankınız ile haritayı açarak ilerleyerek düşman merkezlerini bulup yok etmelisiniz. Kazandığınız paralarla alev silahı, lazer silah veya şok silahı gibi gelişmiş silahlar alıp özelliklerini yükseltebilir veya tankınızın gizlenme/farkedilmeme, hız, ateş gücü, zırh gibi özelliklerini yükseltebilirsiniz.

Robot Arenası

Savaş robotunuz ile birbirleriyle bağlantılı toplam 25 odadan/hücreden oluşan arenada 3 büyük robot canavarı bulup yok etmelisiniz. İlk aşamada robot canavarlarla karşılaşmak için zayıf olan koşma hızınızı ve özellikle ateş gücünüzü, yok ettiğiniz robotlardan düşen güç yükseltme bonusları ile arttırabilirsiniz. Silahınız her atışta ısınır ki seri atışlarda ısı limitine ulaşır ve bir süre ateş edemezsiniz. Bu yüzden mümkün olduğu kadar seri atış yapmamalısınız.

Uzaylı Şişe Korsanı

Uzaylı şişe korsanının elindeki mantar silahı ile tüm şişeleri vurmalısınız.

Uzaylı Şişe Korsanı 2

Oyunun önceki sürümüne göre biraz daha zor olan bu sürümünde de uzaylı şişe korsanının elindeki mantar silahı ile tüm şişeleri vurmalısınız.

Dehşet Tanklar

Savaş tankınız ile düşman merkezlerini bulup yok etmelisiniz. Kazandığınız paralarla tankınızın gizlenme/farkedilmeme, hız, ateş gücü, zırh gibi özelliklerini yükseltebilirsiniz.

Uçan Mermiler Oyunu Oyna

Sıkıştığınız sokak arasında mevzilendiğiniz yere saldıran mumya, kurt adam ve firavun gibi canavarları seken mermi fırlatan silahınız ile vurmalısınız.

mermi sektirme

.
Games