YasinKa Oyunlar
Etiketler >>

Okçu Kulesi Oyunları

Kale Koruma

Kalenizi ele geçirmeye çalışan düşman askerlerine karşı kalenizi savunmalı ve asker göndererek düşman kalesini ele geçirmelisiniz. Asker göndermek için yeşil renkli kalenizin üzerine fare ile gelerek stratejinize ve fiyatına göre asker türünü seçmelisiniz. Kazandığınız puanlarla askerlerinizin ve kulelerinizin özelliklerini yükseltebilirsiniz.

Düşmüş İmparatorluk

Zaten düşmüş imparatorluğunuzu, iyice yok etmeye çalışan değişik yaratık ve canavarların bulunduğu fantastik bir dünyada yol kenarlarına kuracağınız çeşitli kuleler ile tüm yaratıkları yok etmelisiniz.

Fırtınalı Kale

Kalenizden göndereceğiniz askerleriniz ile düşman kalesini ele geçirmek için kale kapısını yıkmalısınız. Kazandığınız paralarla, asker ve kulelerle ilgili birçok yükseltme yapabilirsiniz.

Canavar Kalesi

Kalenize ulaşmaya çalışan çeşitli canavar ve yaratıkları geçiş güzergahları üzerindeki yol kenarlarına kuracağınız kuleler ile engellemelisiniz. Kazandığınız puanlarla çeşitli yükseltmeler yapabilirsiniz.

Balonlar Kule Savunma 5

Önceki sürümüne göre birkaç yeni kule ve 8 yeni güncelleme içeren bu bölümde de farklı renk ve özelliklerdeki balonların geçiş güzergahlarının çevresine kuracağınız çeşitli maymun kuleleri ile tüm balonları patlatarak geçişlerine izin vermemelisiniz. Kazandığınız maymun paraları ile çeşitli kuleler kurabilir veya güncel kulelerinizi yükseltebilirsiniz.

okçu kulesi

.
Games