YasinKa Oyunlar
Etiketler >>

Pembe Oyunları

Renkli Zindan

Renkli bir labirentte karşınıza çıkan engelleri renk silahınız ve renk bilginizle aşarak çıkışa ulaşmalısınız. Farklı renklerden oluşan kapıları açmak için kapı anahtarını kapı ile aynı renge dönüştürmelisiniz. Ana renklerden oluşmayan kapıları açmak için renkleri birbirleri ile karıştırmalısınız. Karşınıza çıkan düşmanları sadece arkaplan rengine dönüştürerek yok edebilirsiniz.

Dora Vespa Motor

Maymun Boots'u arkasına oturtan Dora'yı vespa motoru ile düşmeden engelleri aşarak ve mümkün olduğu kadar muz toplayarak bitişe ulaştırmalısınız.

Tavşanlar Sepete

Farklı renkteki tavşanları birbirlerine çarptırıp çoğaltarak sepete mümkün olduğu kadar fazla tavşan düşmesini sağlamalısınız. Eğer birden fazla sepet varsa tavşanlar kendileriyle aynı renkteki sepetlerine düşmeliler.

Prizma Bulmaca 2 Oyunu

Platform üzerindeki farklı şua merkezlerinden herhangi birinden başlayarak çıkan ışını, bitişe kadar ulaştırmalısınız. Huni şeklindeki prizmalardan faydalanarak yönlendireceğiniz ışının güzergahı üzerinde bulunan kapıları açmak için kapı rengine ait anahtara ulaşmalısınız.

Kaçak Civcivler

Kendileri ile aynı renkteki yemliklerinden kaçan civcivleri tekrar kendi renklerindeki yemliklerine ulaştırmalısınız.

pembe

.
Games