YasinKa Oyunlar
Etiketler >>

Refleks Oyunları 16. Sayfa

Motorlu Kaçış

İçinde bulunduğunuz yeraltı tapınağından kurtulmak için motorunuzla mümkün olduğu kadar mesafe katederek ilerlemelisiniz.

Astronot Emine

Sürekli astronot olma hayalleri kuran küçük kızın engelleri aşarak dünyadan aya ulaşmasına yardım etmelisiniz.

Formula Kaptanı 3D

Formula aracınız ile mümkün olduğu kadar az hata yaparak bitişe ulaşmalısınız. Bir sonraki pistte yarışabilmek için yarışta ilk üçe girmelisiniz. Kazandığınız paralarla hız ve fren gibi yükseltmeler yapabilirsiniz.

Senfoni Rüyası

Bestelemeye çalıştığı senfoninin bir türlü sonunu getiremeyip uykuya dalan profesöre rüyasında senfoninin sonunu oluşturabilmesi için ulaşması gereken yüksekliğe çıkmasında yardım etmelisiniz. Kırmızı renkli hiç bir şeye çarpmamalısınız.

Hayatta Kal

Yukarıdan aşağıya düşen taş bloklar, çevrenizde sürekli zıplayan toplar, yuvarlanan kayalar veya size ateş eden lazer silah gibi tehlikelerden belirtilen süre boyunca kaçarak hayatta kalmalısınız.

Tıklama Atölyesi

Ekranda gösterilen şekillerdeki tıklama, sürükleyip bırakma ve boşluk tuşuna basma gibi eylemleri mümkün olduğu kadar hızlı yapmalısınız.

Kabarcık Avı

Kontrol ettiğiniz su kabarcığı ile aynı renkte olan kabarcıkları toplayarak, diğer renklerdeki kabarcıklara dokunmamalısınız.

Top Çekimi

Siyah topu, mıknatısları kullanarak siyah beyaz taralı alana ulaştırmalısınız. Ayrıca, sağ ve sol yön tuşları ile ekranı çevirebilirsiniz.

Av ve Avcı

Yakalanıp, daha sonra bir av olarak serbest bırakıldığınız merkezin içinde en kısa sürede çıkış yolunu bulmalısınız. Toplayacağınız makine parçaları ile kendinizi geliştirebilirsiniz. Sürekli sizi takip eden avcı robotun lazer, bomba ve roketlerine karşı dikkatli olun.

Yaratık Vurucu

Dünyayı istila etmek isteyen uzaylı yaratıklara karşı uçan aracınız ile savaşarak mümkün olduğu kadar yaratıkları etkisiz hale getirmelisiniz. Topladığınız altınlarla yeni silahlar alabilirsiniz.

Cehennemdeki Karga

Cehenneme düşen kargayı oradan çıkartmak için hiç bir yere çarpmadan veya dokunmadan tuzakları ve engelleri aşarak tüm anahtarları toplamalısınız.

Cehennemdeki Karga 2

Cehenneme düşen kargayı oradan çıkartmak için hiç bir yere çarpmadan veya dokunmadan tuzakları ve engelleri aşarak tüm anahtarları toplamalısınız.

Amzula

Çevrenizde bulunan daire şeklindeki kalkandaki renkli boş slotlara aynı renkteki toplar ile doldurarak size saldıran akreplere karşı kendinizi savunmalısınız.

Riskli Motor 6

Kros motorunuz ile rampalardan atlayıp ateş çemberlerinden geçerken, havadayken elleri bırakma, koltuk tutma, süpermen hareketi, yana yatma gibi tehlikeli hareketler yaparak şovunuzu sunmalısınız. Sonraki aşamalara geçebilmek için bölüm başında belirtilen minimum puana erişmelisiniz. Yön tuşları ile motoru kullanıp dengeleyebilir, 1, 2, 3, 4 ve 5 tuşları ile akrobatik hareketleri yapabilirsiniz.

Bisikletli Çocuk

Kanyonların olduğu bir çölde mahsur kalan bisikletli gazeteci çocuğa karşısına çıkan engelleri aşmasında yardım etmelisiniz.

Hulk Titan Hızı

Atv motor üzerindeki Hulk'u yönlendirerek yarışı birinci bitirmelisiniz. Yumruk şeklindeki bonusları alarak kısa süreliğine turbo moduna geçebilirsiniz. Bunun yanında yol üstündeki kırmızı kafalar sizi yavaşlatacağı için onlara dokunmamalısınız.

Oyuncak Tank Arenası

Oyuncak tankınız ile çıktığınız arenada tüm düşman tanklarını patlatmalısınız. Attığınız bombaları duvarlardan sektirebilirsiniz.

Hopagon

Sürekli hareket eden kahverengi kutuyu sadece atlama hareketiyle tüm engelleri atlatıp çıkışa ulaştırmalısınız. Farenin sol tuşu veya boşluk tuşu ile zıplayabilirsiniz.

refleks

Games