YasinKa Oyunlar
Etiketler >>

Refleks Oyunları 16. Sayfa

Bombacı Toplar Oyunu

Çevreden gelip sizi sıkıştırmaya çalışan topları bomba ile patlatıp mümkün olduğu kadar dayanarak en iyi skoru elde etmelisiniz.

Pacman Arena

Canavarlara yakalanmadan veya onlara çarpmadan mümkün olduğu kadar hayatta kalmalısınız. Toplayacağınız her 50 altın bir yaşam ekler. Pembe renkli öfke hapını yemeniz durumunda kısa süreliğine canavarları da yiyebilirsiniz. Ayrıca, farenin sol tuşuna basılı tutarak yavaş çekim modunda canavarlardan kaçabilirsiniz.

Snoplar ve Rüküşler

Kontrol edilemez şekilde sürekli sağa ve sola hareket eden gri renkli top ile tüm değerli taşları toplayıp, açılacak çıkış kapısına ulaşmalısınız. Fakat değerli taşları toplayabilmeniz için aynı renge bürünmeniz gerekli. Bunu da renkli vazolardan geçerek sağlayabilirsiniz.

Elma Topu

Elma topu ile elma fırlatarak toplam 5 tane elmayı kovaya sokmalısınız

Amzula

Çevrenizde bulunan daire şeklindeki kalkandaki renkli boş slotlara aynı renkteki toplar ile doldurarak size saldıran akreplere karşı kendinizi savunmalısınız.

Tıklama Atölyesi

Ekranda gösterilen şekillerdeki tıklama, sürükleyip bırakma ve boşluk tuşuna basma gibi eylemleri mümkün olduğu kadar hızlı yapmalısınız.

Kabarcık Avı

Kontrol ettiğiniz su kabarcığı ile aynı renkte olan kabarcıkları toplayarak, diğer renklerdeki kabarcıklara dokunmamalısınız.

Bagaj Kamyonları

Havaalanındaki taşıma bandı üzerindeki bagajları renklerine göre yönlendirerek kamyonlara yüklemelisiniz.

Açgözlü Korsanlar

Kapağı açık olan hazine sandığını diğer korsanların ve hırsızların çalmaması için kilitlemelisiniz.

Tavuk Partisi

Ekranın altında sağ tarafa doğru ilerleyen farklı renklerdeki tavuklara tıklayıp, onları yukarıya yönlendirerek en üç aynı renkteki tavuğu yanyana getirmelisiniz. Siyah tavuklar aynı doğrultudaki tüm tavukları patlatırlar.

Gemi Parçaları

Uzay gemisi ile düştüğünüz gezegende robot yardımı ile uzay gemisinin dağılan tüm parçalarını toplamalısınız. Farklı yerlere dağılmış gemi parçalarını toplamak için zemindeki veya duvardaki otları filizlendirip büyüterek engelleri aşmalısınız.

Renkli Kalamarlar

Saat yönünde dönen 2 ve daha fazla renkli ahtapotu çevrede uçuşan aynı renkteki diğer ahtapotlar ile eşleştirmelisiniz.

Hayatta Kal

Yukarıdan aşağıya düşen taş bloklar, çevrenizde sürekli zıplayan toplar, yuvarlanan kayalar veya size ateş eden lazer silah gibi tehlikelerden belirtilen süre boyunca kaçarak hayatta kalmalısınız.

Temel Reis Beyzbol

Kabasakalın attığı topları beyzbol sopası ile karşılamalısınız. Beyzbol topunu karşıladıktan sonra Temel Reis'in önce sağ köşeye sonra karşı köşeye koşması gerekli. Sağ köşeye vardıktan sonra hemen "RUN" düğmesine tıklayarak karşı köşeye koşmasını sağlamalısınız.

ORA

İnsanlığın varlığına devam edebilmesi için yapay zekanın sanal dünyasında onun silahlarına karşı savaşmalısınız. Kazandığınız puanlarla lazer silahınızı ve kalkanınızı yükseltebilirsiniz.

Call Of Duty Flash

Makineli tüfeğiniz ile isabetli atışlar yaparak, çevrede gizlenerek sizi öldürmeye çalışan teröristleri vurmalısınız.

Angry Birds Mücevher Mağarası

Mücevher mağarasında kapana kısılan kızgın kuşu, kaya, ağaç dalı, hava akımı vb. gibi engellere takılmadan mağaranın dışına çıkarmalısınız. Enerji kazanıp daha yükseğe çıkabilmeniz için değerli taşları toplamalısınız.

Piksel Hayalet

Zamanı yavaşlatma beceriniz ile içinde bulunduğunuz soyut dünyada karşınıza çıkan engelleri aşarak çıkışa ulaşmalısınız.

Tek Göz

Yavru canavar tek göz'e kaybolan gözünü ulaştırmalısınız.

refleks

Games