YasinKa Oyunlar
Etiketler >>

Refleks Oyunları 16. Sayfa

Renkli Uzay Gemisi

3 farklı renge dönüşebilen ve aynı renkteki düşman ateşlerini soğurabilen (absorbe) uzay geminiz ile karşınıza çıkan tüm düşman gemilerini yok etmelisiniz. Aynı şekilde düşman uzay gemileri de kendileri ile aynı renkteki lazer veya roketlerinizi soğurabilirler. Bu yüzden düşman gemilerine farklı renklerde saldırı yapmalısınız.

Amzula

Çevrenizde bulunan daire şeklindeki kalkandaki renkli boş slotlara aynı renkteki toplar ile doldurarak size saldıran akreplere karşı kendinizi savunmalısınız.

Top Çekimi

Siyah topu, mıknatısları kullanarak siyah beyaz taralı alana ulaştırmalısınız. Ayrıca, sağ ve sol yön tuşları ile ekranı çevirebilirsiniz.

Bagaj Kamyonları

Havaalanındaki taşıma bandı üzerindeki bagajları renklerine göre yönlendirerek kamyonlara yüklemelisiniz.

Yerçekimsiz Odalar

Robotunuzu yerçekimi olan veya olmayan çeşitli platformlarda/odalarda kilitli lazer kapı, mayın, düşman robotlar gibi çeşitli engelleri aşarak çıkışa ulaştırmalısınız.

Haydi Parlat

Kablosuz elektrik kaynağı ile ampul arasına elektriği transfer eden vericiler yerleştirerek ampulü en azında belirli bir süre yanık tutmalısınız.

Tıklama Atölyesi

Ekranda gösterilen şekillerdeki tıklama, sürükleyip bırakma ve boşluk tuşuna basma gibi eylemleri mümkün olduğu kadar hızlı yapmalısınız.

Uzay Pilotu 3D Oyunu

Uzay geminiz ile karşınıza çıkan engelleri geçip savaş uçaklarını roketle patlatmalısınız.

Cadı Sürücü Oyunu

Yol üstünde karşınıza çıkan engellerin yanından geçerek veya üzerlerinden atlayarak mümkün olduğu kadar ilerlemelisiniz. Yol üzerindeki iksirleri toplayarak puanınızı arttırabilirsiniz.

Manga Dövüşçüler Oyunu

Çöp kovalarının arkasına saklanmış manga dövüşçülerini, saklandıkları yerden çıktıklarında vurmalısınız. Kendi seçtiğiniz karakteri vurmanız durumunda hak kaybedersiniz. Bu yüzden o atak yaptığında boşluk tuşuna basarak duvarın arkasına saklanmalısınız.

Meteor İstilası Oyunu

Uzaydan şehrin üzerine yağmur gibi yağan meteorları güçlü savaş topu ile havada vurarak şehrin dışına atmalısınız. Kazandığınız puanlarla savaş topunu güncelleyerek daha da güçlendirebilir, hassaslaştırabilir ve seri atış yaptırabilirsiniz

3B Kabarcık Patlatma Oyunu

Belirtilen süre içinde mümkün olduğu kadar su kabarcığı patlatmalısınız.

Mikropları Engelle Oyunu

Ağzı açık olan çocuğun hastalık bulaştırmak için ağzından girmeye çalışan havadaki mikropları engellemelisiniz.

Miniclip Formula G1 Oyunu

Süper sonik yarış aracınız ile belirtilen süre içinde turları tamamlayıp bitişe ulaşmalısınız. Önünüze geçip sizi engellemeye çalışan rakip araçlara çarpmamalı ve mümkün olduğu kadar yolun ortasından seyretmelisiniz. Yol üzerindeki hızlandırma rampalarını kullanarak aracınızı daha da hızlandırabilirsiniz.

Karadayı

Karadayı dizisinin baş karakterlerinden Mahir'i kontrol ederek karşısından gelen düşmanları tabanca ile vurmalısınız.

Hızlı Yarışçı Oyunu

Spor arabanızla diğer arabalara çarpmadan ve yağ birikintilerine takılmadan 3000 metreyi 60 saniye içinde katetmelisiniz.

Hayatta Kal

Yukarıdan aşağıya düşen taş bloklar, çevrenizde sürekli zıplayan toplar, yuvarlanan kayalar veya size ateş eden lazer silah gibi tehlikelerden belirtilen süre boyunca kaçarak hayatta kalmalısınız.

Renkli Zindan

Renkli bir labirentte karşınıza çıkan engelleri renk silahınız ve renk bilginizle aşarak çıkışa ulaşmalısınız. Farklı renklerden oluşan kapıları açmak için kapı anahtarını kapı ile aynı renge dönüştürmelisiniz. Ana renklerden oluşmayan kapıları açmak için renkleri birbirleri ile karıştırmalısınız. Karşınıza çıkan düşmanları sadece arkaplan rengine dönüştürerek yok edebilirsiniz.

Yaratık Vurucu

Dünyayı istila etmek isteyen uzaylı yaratıklara karşı uçan aracınız ile savaşarak mümkün olduğu kadar yaratıkları etkisiz hale getirmelisiniz. Topladığınız altınlarla yeni silahlar alabilirsiniz.

Sakız Savaşı

İnsanoğlunun uzaya attığı çöplerin pembe sakız gezegenine çarpması sonucu dünyaya intikam için gelen pembe sakız yaratıklarına karşı dünyayı korumalısınız.

Gemi Parçaları

Uzay gemisi ile düştüğünüz gezegende robot yardımı ile uzay gemisinin dağılan tüm parçalarını toplamalısınız. Farklı yerlere dağılmış gemi parçalarını toplamak için zemindeki veya duvardaki otları filizlendirip büyüterek engelleri aşmalısınız.

Oyuncak Tank Arenası

Oyuncak tankınız ile çıktığınız arenada tüm düşman tanklarını patlatmalısınız. Attığınız bombaları duvarlardan sektirebilirsiniz.

Astronot Emine

Sürekli astronot olma hayalleri kuran küçük kızın engelleri aşarak dünyadan aya ulaşmasına yardım etmelisiniz.

Şehirlerarası Yol Yarışı

Birçok lüks spor araba modelinin bulunduğu oyunda seçtiğiniz araba ile rakiplerinizi geçerek onlardan önce bitişe ulaşmalısınız.

Formula Kaptanı 3D

Formula aracınız ile mümkün olduğu kadar az hata yaparak bitişe ulaşmalısınız. Bir sonraki pistte yarışabilmek için yarışta ilk üçe girmelisiniz. Kazandığınız paralarla hız ve fren gibi yükseltmeler yapabilirsiniz.

Siber Eldiven

Çevikliğinizi, becerinizi ve reflekslerinizi test edin! Sürekli koşarken karşınıza çıkan ok işaretlerine uygun olarak yön tuşlarına basarak engelleri aşmalısınız. Sol üstteki göstergelerden üstteki dolduğunda Shift tuşu ile ateş ederek engelleri parçalayabilir, alttaki dolduğunda boşluk tuşu ile güç yumruğunu kullanıp karşınıza çıkan engelleri parçalayabilirsiniz.

Mega Kayalar

Gökyüzünden yağan kayalardan kaçarak mümkün olduğu kadar altın sikke toplamalısınız. Kazandığınız yetenek puanları ve altınlarla çeşitli güncellemeler alabilirsiniz.

Motorlu Kaçış

İçinde bulunduğunuz yeraltı tapınağından kurtulmak için motorunuzla mümkün olduğu kadar mesafe katederek ilerlemelisiniz.

Nokta Avcısı

Rastgele hareket eden yeşil noktaların arasından sıyrılarak mümkün olduğu kadar fazla mavi nokta toplamalısınız. Topladığınız mavi nokta miktarına göre hızı ve boyutu farklı olan karakterler kullanıma açılır.

Çölde Motor Heyecanı

Kros motorunuz ile çeşitli çöl pistlerinde mümkün olduğu kadar fıçı patlatarak bitişe ulaşmalısınız.

Kakao Çiftliğinde Kurtarma

Kakao çiftliğine dağılmış çikolata ve şekerlemeden oluşan tüm hayvanları ahıra toplamalısınız.

Demir Adam Savaş Şehri

Gökyüzünde uçarak ilerleyen Demir adam ile karşınıza çıkan düşman robotlarını yok ederek şehrin güvenliğini sağlamalısınız.

Senfoni Rüyası

Bestelemeye çalıştığı senfoninin bir türlü sonunu getiremeyip uykuya dalan profesöre rüyasında senfoninin sonunu oluşturabilmesi için ulaşması gereken yüksekliğe çıkmasında yardım etmelisiniz. Kırmızı renkli hiç bir şeye çarpmamalısınız.

Parlak Kanatlar

Uzay geminiz ile karşınıza çıkan tüm düşmanları lazer silahlarınız ile yok etmelisiniz. Kazandığınız puanlarla uzay geminizin silah ve zırh gibi özelliklerini yükseltebilirsiniz.

Ölümsüz Penaltı

Rakip takımın kalesini koruyan zombi futbolcuları ve kaleciyi atacağınız şutlar ile etkisiz hale getirerek kaleye gol atmalısınız. Attığınız şutlardan dönen toplara tekrar vurarak daha fazla zarar verebilir ve ekstra puan kazanabilirsiniz.

Değişken Kale

Oyunu her yüklediğinizde bölgelerinin yerleri değişen ve her bölgesini ayrı ayrı geçmeniz gereken bir kalenin içinde engelleri aşarak ve karşınıza çıkan canavarları kılıcınızla yok ederek çıkışa kadar ulaşmalısınız.

refleks

Games