YasinKa Oyunlar
Etiketler >>

Refleks Oyunları 16. Sayfa

Oyuncak Tank Arenası

Oyuncak tankınız ile çıktığınız arenada tüm düşman tanklarını patlatmalısınız. Attığınız bombaları duvarlardan sektirebilirsiniz.

Kilitli Kitaplar

Kilit altında tutulan kitapların önce anahtarına ulaşıp aldıktan sonra kitaba ulaşıp onu almalısınız. Mor bloklara temas ettiğiniz zaman patlarlar fakat size zarar vermezler.

Hopagon

Sürekli hareket eden kahverengi kutuyu sadece atlama hareketiyle tüm engelleri atlatıp çıkışa ulaştırmalısınız. Farenin sol tuşu veya boşluk tuşu ile zıplayabilirsiniz.

Cadı Sürücü Oyunu

Yol üstünde karşınıza çıkan engellerin yanından geçerek veya üzerlerinden atlayarak mümkün olduğu kadar ilerlemelisiniz. Yol üzerindeki iksirleri toplayarak puanınızı arttırabilirsiniz.

Hızlı Yarışçı Oyunu

Spor arabanızla diğer arabalara çarpmadan ve yağ birikintilerine takılmadan 3000 metreyi 60 saniye içinde katetmelisiniz.

Renkli Zindan

Renkli bir labirentte karşınıza çıkan engelleri renk silahınız ve renk bilginizle aşarak çıkışa ulaşmalısınız. Farklı renklerden oluşan kapıları açmak için kapı anahtarını kapı ile aynı renge dönüştürmelisiniz. Ana renklerden oluşmayan kapıları açmak için renkleri birbirleri ile karıştırmalısınız. Karşınıza çıkan düşmanları sadece arkaplan rengine dönüştürerek yok edebilirsiniz.

Sakız Savaşı

İnsanoğlunun uzaya attığı çöplerin pembe sakız gezegenine çarpması sonucu dünyaya intikam için gelen pembe sakız yaratıklarına karşı dünyayı korumalısınız.

Yaratık Vurucu

Dünyayı istila etmek isteyen uzaylı yaratıklara karşı uçan aracınız ile savaşarak mümkün olduğu kadar yaratıkları etkisiz hale getirmelisiniz. Topladığınız altınlarla yeni silahlar alabilirsiniz.

Pacman Arena

Canavarlara yakalanmadan veya onlara çarpmadan mümkün olduğu kadar hayatta kalmalısınız. Toplayacağınız her 50 altın bir yaşam ekler. Pembe renkli öfke hapını yemeniz durumunda kısa süreliğine canavarları da yiyebilirsiniz. Ayrıca, farenin sol tuşuna basılı tutarak yavaş çekim modunda canavarlardan kaçabilirsiniz.

Cehennemdeki Karga 3

Cehenneme düşen kargayı oradan çıkartmak için hiç bir yere çarpmadan veya dokunmadan tuzakları ve engelleri aşarak tüm anahtarları toplamalısınız.

Cehennemdeki Karga 2

Cehenneme düşen kargayı oradan çıkartmak için hiç bir yere çarpmadan veya dokunmadan tuzakları ve engelleri aşarak tüm anahtarları toplamalısınız.

Meteor Fırlatma

Uzaydan yere düşen meteoru bir yıldız zannedip tekrar uzaya fırlatmak isteyen çocuğa yardım etmelisiniz. Her fırlatmanızda toplayacağınız mavi ateş böcekleri ile çeşitli güncellemeler/yükseltmeler yapabilirsiniz. Kırmızı ateş böceklerine ve kuşlara mümkün olduğu kadar çarpmamalısınız.

Bagaj Kamyonları

Havaalanındaki taşıma bandı üzerindeki bagajları renklerine göre yönlendirerek kamyonlara yüklemelisiniz.

Renkli Kalamarlar

Saat yönünde dönen 2 ve daha fazla renkli ahtapotu çevrede uçuşan aynı renkteki diğer ahtapotlar ile eşleştirmelisiniz.

Formula Kaptanı 3D

Formula aracınız ile mümkün olduğu kadar az hata yaparak bitişe ulaşmalısınız. Bir sonraki pistte yarışabilmek için yarışta ilk üçe girmelisiniz. Kazandığınız paralarla hız ve fren gibi yükseltmeler yapabilirsiniz.

Çöldeki Paralar

Yarış arabanız ile kaktüs, bomba, kaya vb. gibi engelleri aşıp mümkün olduğu kadar altın ve para toplyarak bitişe ulaşmalısınız.

Senfoni Rüyası

Bestelemeye çalıştığı senfoninin bir türlü sonunu getiremeyip uykuya dalan profesöre rüyasında senfoninin sonunu oluşturabilmesi için ulaşması gereken yüksekliğe çıkmasında yardım etmelisiniz. Kırmızı renkli hiç bir şeye çarpmamalısınız.

Kakao Çiftliğinde Kurtarma

Kakao çiftliğine dağılmış çikolata ve şekerlemeden oluşan tüm hayvanları ahıra toplamalısınız.

Motorlu Kaçış

İçinde bulunduğunuz yeraltı tapınağından kurtulmak için motorunuzla mümkün olduğu kadar mesafe katederek ilerlemelisiniz.

Hayatta Kal

Yukarıdan aşağıya düşen taş bloklar, çevrenizde sürekli zıplayan toplar, yuvarlanan kayalar veya size ateş eden lazer silah gibi tehlikelerden belirtilen süre boyunca kaçarak hayatta kalmalısınız.

Temel Reis Beyzbol

Kabasakalın attığı topları beyzbol sopası ile karşılamalısınız. Beyzbol topunu karşıladıktan sonra Temel Reis'in önce sağ köşeye sonra karşı köşeye koşması gerekli. Sağ köşeye vardıktan sonra hemen "RUN" düğmesine tıklayarak karşı köşeye koşmasını sağlamalısınız.

GoKart Yanlama

Tek yarış veya kupa yarışında rakiplerinizi geçerek birinci olmalısınız. Yol üstünde, üzerinde soru işareti bulunan bonusları alarak yola bok bırakıp rakiplerinizi kaydırabilir veya hızlandırıcı turbo fasulye ile hızlanabilirsiniz.

Silah Yankıları

Merkez üssünüze yerden ve havadan saldıran düşman güçlerini bulunduğunuz konumdan vurmalısınız.

Mikropları Engelle Oyunu

Ağzı açık olan çocuğun hastalık bulaştırmak için ağzından girmeye çalışan havadaki mikropları engellemelisiniz.

Miniclip Formula G1 Oyunu

Süper sonik yarış aracınız ile belirtilen süre içinde turları tamamlayıp bitişe ulaşmalısınız. Önünüze geçip sizi engellemeye çalışan rakip araçlara çarpmamalı ve mümkün olduğu kadar yolun ortasından seyretmelisiniz. Yol üzerindeki hızlandırma rampalarını kullanarak aracınızı daha da hızlandırabilirsiniz.

3'lük Basket Oyunu

Tanınan süre bitmeden önce potaya mümkün olduğu kadar fazla 3'lük basket atmalısınız. Boşluk tuşuna ilk basışınızda gücü, sonraki basışınızda yönünü ayarlayarak atış yapabilirsiniz.

Uzay Pilotu 3D Oyunu

Uzay geminiz ile karşınıza çıkan engelleri geçip savaş uçaklarını roketle patlatmalısınız.

Manga Dövüşçüler Oyunu

Çöp kovalarının arkasına saklanmış manga dövüşçülerini, saklandıkları yerden çıktıklarında vurmalısınız. Kendi seçtiğiniz karakteri vurmanız durumunda hak kaybedersiniz. Bu yüzden o atak yaptığında boşluk tuşuna basarak duvarın arkasına saklanmalısınız.

Uzaylı Yokedici

Uzay geminiz ile dünyayı istila etmeye gelen gelen dev uzay gemilerini 10 gün içinde yok etmelisiniz. Kazandığınız paralarlar silahlarını güçlendirebilir, hızınızı arttırabilir, ekstra can alabilirsiniz.

Foster Kaykay

Foster kahramanlarından birini seçerek slalom, serbest veya karışık sitillerinden biri ile kayarak en kısa sürede bitişe ulaşmalısınız. Yol üzerindeki flamaların yönüne göre hareket etmeniz veya rampalarda akrobatik hareket yapmanız ekstra puan kazandırır.

Karanlık Boyut

Uzay geminiz ile size saldırı düzenleyen gemileri vurarak mümkün olduğu kadar hayatta kalmalısınız. Yok ettiğiniz düşman gemilerinden düşen kristalleri toplayarak silah güncelleme, gövdeyi güçlendirme, seri atış vb. gibi güncellemeler yapabilir veya özel silahlar alabilirsiniz. Fare ile kontrol edebileceğiniz uzay geminiz düşmana yaklaştığınızda otomatik olarak ateş eder.

Elma Topu

Elma topu ile elma fırlatarak toplam 5 tane elmayı kovaya sokmalısınız

Kelle Koltukta

Kuru kafa kellesini kaybeden hayalete kellesini ulaştırmalısınız. İlerleyen bölümlerde fizik yeteneklerinizi kullanmakla birlikte zamanlamanızı da çok iyi ayarlamalısınız.

Yerçekimsiz Odalar

Robotunuzu yerçekimi olan veya olmayan çeşitli platformlarda/odalarda kilitli lazer kapı, mayın, düşman robotlar gibi çeşitli engelleri aşarak çıkışa ulaştırmalısınız.

ORA

İnsanlığın varlığına devam edebilmesi için yapay zekanın sanal dünyasında onun silahlarına karşı savaşmalısınız. Kazandığınız puanlarla lazer silahınızı ve kalkanınızı yükseltebilirsiniz.

Açgözlü Korsanlar

Kapağı açık olan hazine sandığını diğer korsanların ve hırsızların çalmaması için kilitlemelisiniz.

Top Refleksi Oyunu

Bir yay veya çekiç aracılığıyla fırlatılan topu, üzerinde rakamlar bulunan bölgelere denk getirmelisiniz.

Hulk Titan Hızı

Atv motor üzerindeki Hulk'u yönlendirerek yarışı birinci bitirmelisiniz. Yumruk şeklindeki bonusları alarak kısa süreliğine turbo moduna geçebilirsiniz. Bunun yanında yol üstündeki kırmızı kafalar sizi yavaşlatacağı için onlara dokunmamalısınız.

Tek Göz

Yavru canavar tek göz'e kaybolan gözünü ulaştırmalısınız.

refleks

Games