YasinKa Oyunlar
Etiketler >>

Refleks Oyunları 16. Sayfa

Karadayı

Karadayı dizisinin baş karakterlerinden Mahir'i kontrol ederek karşısından gelen düşmanları tabanca ile vurmalısınız.

Senfoni Rüyası

Bestelemeye çalıştığı senfoninin bir türlü sonunu getiremeyip uykuya dalan profesöre rüyasında senfoninin sonunu oluşturabilmesi için ulaşması gereken yüksekliğe çıkmasında yardım etmelisiniz. Kırmızı renkli hiç bir şeye çarpmamalısınız.

Motorlu Kaçış

İçinde bulunduğunuz yeraltı tapınağından kurtulmak için motorunuzla mümkün olduğu kadar mesafe katederek ilerlemelisiniz.

Top Çekimi

Siyah topu, mıknatısları kullanarak siyah beyaz taralı alana ulaştırmalısınız. Ayrıca, sağ ve sol yön tuşları ile ekranı çevirebilirsiniz.

Tıklama Atölyesi

Ekranda gösterilen şekillerdeki tıklama, sürükleyip bırakma ve boşluk tuşuna basma gibi eylemleri mümkün olduğu kadar hızlı yapmalısınız.

Kabarcık Avı

Kontrol ettiğiniz su kabarcığı ile aynı renkte olan kabarcıkları toplayarak, diğer renklerdeki kabarcıklara dokunmamalısınız.

Av ve Avcı

Yakalanıp, daha sonra bir av olarak serbest bırakıldığınız merkezin içinde en kısa sürede çıkış yolunu bulmalısınız. Toplayacağınız makine parçaları ile kendinizi geliştirebilirsiniz. Sürekli sizi takip eden avcı robotun lazer, bomba ve roketlerine karşı dikkatli olun.

Yakıcı Böcek 2

Metaller hariç dokunduğu herşeyi yakan ateşli böcek ile mümkün olduğu kadar fasulye toplayarak ve suya düşmeden çıkışa ulaşmalısınız.

Cehennemdeki Karga 2

Cehenneme düşen kargayı oradan çıkartmak için hiç bir yere çarpmadan veya dokunmadan tuzakları ve engelleri aşarak tüm anahtarları toplamalısınız.

Tavuk Partisi

Ekranın altında sağ tarafa doğru ilerleyen farklı renklerdeki tavuklara tıklayıp, onları yukarıya yönlendirerek en üç aynı renkteki tavuğu yanyana getirmelisiniz. Siyah tavuklar aynı doğrultudaki tüm tavukları patlatırlar.

Hayatta Kal

Yukarıdan aşağıya düşen taş bloklar, çevrenizde sürekli zıplayan toplar, yuvarlanan kayalar veya size ateş eden lazer silah gibi tehlikelerden belirtilen süre boyunca kaçarak hayatta kalmalısınız.

Yaratık Vurucu

Dünyayı istila etmek isteyen uzaylı yaratıklara karşı uçan aracınız ile savaşarak mümkün olduğu kadar yaratıkları etkisiz hale getirmelisiniz. Topladığınız altınlarla yeni silahlar alabilirsiniz.

Yaratık Kovanı

Bilinmeyen uzaylı yaratıklar tarafından istila edilen uzay gemisinindeki tüm güverteleri dolaşarak tüm yaratıkları yok etmelisiniz. Puanınızı arttırmak için kristalleri toplayabilirsiniz.

Meteor Fırlatma

Uzaydan yere düşen meteoru bir yıldız zannedip tekrar uzaya fırlatmak isteyen çocuğa yardım etmelisiniz. Her fırlatmanızda toplayacağınız mavi ateş böcekleri ile çeşitli güncellemeler/yükseltmeler yapabilirsiniz. Kırmızı ateş böceklerine ve kuşlara mümkün olduğu kadar çarpmamalısınız.

Renkli Kalamarlar

Saat yönünde dönen 2 ve daha fazla renkli ahtapotu çevrede uçuşan aynı renkteki diğer ahtapotlar ile eşleştirmelisiniz.

Tek Göz

Yavru canavar tek göz'e kaybolan gözünü ulaştırmalısınız.

Uzaylı Bekçi

Uzaylı bekçi Nanny'ye sağdan ve soldan saldıran bombalı yaratıkları tüfekle vurarak, mümkün olduğu kadar hayatta kalmalısınız.

Gökdelenden Kaçış

En tepesinde bulunduğunuz gökdelende karşınıza çıkan zombileri ve takım elbiseli adamları vurarak çıkış yolunu bulmalısınız. Yön tuşları ile hareket edebilir, CTRL ile ateş edebilir ve Shift ile mermi tipini değiştirebilirsiniz.

Piksel Hayalet

Zamanı yavaşlatma beceriniz ile içinde bulunduğunuz soyut dünyada karşınıza çıkan engelleri aşarak çıkışa ulaşmalısınız.

Ninjalık Yolu

Bir ninja olarak her bölümdeki 5 aşamayı 90 saniye içinde geçmelisiniz. Çevredeki altınları toplayarak kalan süresinizi arttırabilirsiniz. İki kişi oynamak için bölüm seçme ekranında 'n' tuşuna basmalısınız. Ana ekranda settings menüsünde tuşları ayarlayabilirsiniz. Daha yükseğe zıplamak için zıplama tuşuna basılı tutmalısınız.

Uzaylı Bekçi 3

Çevrenizde size saldıran her türlü uzaylı yaratığı tüfekle vurarak, mümkün olduğu kadar hayatta kalmalısınız. Uçan balonla geçen paraları toplayarak puanınızı arttırabilirsiniz.

Parlak Kanatlar

Uzay geminiz ile karşınıza çıkan tüm düşmanları lazer silahlarınız ile yok etmelisiniz. Kazandığınız puanlarla uzay geminizin silah ve zırh gibi özelliklerini yükseltebilirsiniz.

refleks

Games