YasinKa Oyunlar
Etiketler >>

Refleks Oyunları 16. Sayfa

Tıklama Atölyesi

Ekranda gösterilen şekillerdeki tıklama, sürükleyip bırakma ve boşluk tuşuna basma gibi eylemleri mümkün olduğu kadar hızlı yapmalısınız.

Haydi Parlat

Kablosuz elektrik kaynağı ile ampul arasına elektriği transfer eden vericiler yerleştirerek ampulü en azında belirli bir süre yanık tutmalısınız.

Kabarcık Avı

Kontrol ettiğiniz su kabarcığı ile aynı renkte olan kabarcıkları toplayarak, diğer renklerdeki kabarcıklara dokunmamalısınız.

Senfoni Rüyası

Bestelemeye çalıştığı senfoninin bir türlü sonunu getiremeyip uykuya dalan profesöre rüyasında senfoninin sonunu oluşturabilmesi için ulaşması gereken yüksekliğe çıkmasında yardım etmelisiniz. Kırmızı renkli hiç bir şeye çarpmamalısınız.

Deli Bilim Adamları

Kitlesel imha için silah geliştiren deli bilim adamlarını demir yumruğunuz ile durdurarak dünyayı kurtarmalısınız.

Renkli Uzay Gemisi

3 farklı renge dönüşebilen ve aynı renkteki düşman ateşlerini soğurabilen (absorbe) uzay geminiz ile karşınıza çıkan tüm düşman gemilerini yok etmelisiniz. Aynı şekilde düşman uzay gemileri de kendileri ile aynı renkteki lazer veya roketlerinizi soğurabilirler. Bu yüzden düşman gemilerine farklı renklerde saldırı yapmalısınız.

Çöldeki Paralar

Yarış arabanız ile kaktüs, bomba, kaya vb. gibi engelleri aşıp mümkün olduğu kadar altın ve para toplyarak bitişe ulaşmalısınız.

ORA

İnsanlığın varlığına devam edebilmesi için yapay zekanın sanal dünyasında onun silahlarına karşı savaşmalısınız. Kazandığınız puanlarla lazer silahınızı ve kalkanınızı yükseltebilirsiniz.

Kuklalar Bitmez

Test kuklalarını bir paçavra gibi fırlatarak hedefleri vurmalısınız. Kazanacağınız puan/skor acı ölçer ile ters orantılıdır. Bu yüzden kuklanın mümkün olduğu kadar az acı çekmesi gerekir.

Astronot Emine

Sürekli astronot olma hayalleri kuran küçük kızın engelleri aşarak dünyadan aya ulaşmasına yardım etmelisiniz.

Temel Reis Beyzbol

Kabasakalın attığı topları beyzbol sopası ile karşılamalısınız. Beyzbol topunu karşıladıktan sonra Temel Reis'in önce sağ köşeye sonra karşı köşeye koşması gerekli. Sağ köşeye vardıktan sonra hemen "RUN" düğmesine tıklayarak karşı köşeye koşmasını sağlamalısınız.

Renkli Kalamarlar

Saat yönünde dönen 2 ve daha fazla renkli ahtapotu çevrede uçuşan aynı renkteki diğer ahtapotlar ile eşleştirmelisiniz.

Renkli Zindan

Renkli bir labirentte karşınıza çıkan engelleri renk silahınız ve renk bilginizle aşarak çıkışa ulaşmalısınız. Farklı renklerden oluşan kapıları açmak için kapı anahtarını kapı ile aynı renge dönüştürmelisiniz. Ana renklerden oluşmayan kapıları açmak için renkleri birbirleri ile karıştırmalısınız. Karşınıza çıkan düşmanları sadece arkaplan rengine dönüştürerek yok edebilirsiniz.

Bagaj Kamyonları

Havaalanındaki taşıma bandı üzerindeki bagajları renklerine göre yönlendirerek kamyonlara yüklemelisiniz.

Sakız Savaşı

İnsanoğlunun uzaya attığı çöplerin pembe sakız gezegenine çarpması sonucu dünyaya intikam için gelen pembe sakız yaratıklarına karşı dünyayı korumalısınız.

Cehennemdeki Karga 2

Cehenneme düşen kargayı oradan çıkartmak için hiç bir yere çarpmadan veya dokunmadan tuzakları ve engelleri aşarak tüm anahtarları toplamalısınız.

Cehennemdeki Karga 3

Cehenneme düşen kargayı oradan çıkartmak için hiç bir yere çarpmadan veya dokunmadan tuzakları ve engelleri aşarak tüm anahtarları toplamalısınız.

Cehennemdeki Karga

Cehenneme düşen kargayı oradan çıkartmak için hiç bir yere çarpmadan veya dokunmadan tuzakları ve engelleri aşarak tüm anahtarları toplamalısınız.

Flamayı Kap

Karşınıza çıkan engelleri fare ile çizeceğiniz yollar ile aşarak flamaya ulaşmalısınız.

Motorlu Kaçış

İçinde bulunduğunuz yeraltı tapınağından kurtulmak için motorunuzla mümkün olduğu kadar mesafe katederek ilerlemelisiniz.

Süper Motor GP

Sürat motorunuz ile yarış pistindeki turları en kısa sürede bitirip bitişe ulaşmalısınız.

Turbo Spirit 2

Bronz, gümüş ve altın turlardan oluşan yarışta motorunuzla rakiplerinizi geçerek onlardan önce bitiş çizgisini görmelisiniz.

Ucubeler Tavşan Şehrinde Oyunu

Biri küçük biri büyük iki farklı ucubeyi Ateş ve Su oyununda olduğu gibi ayrı ayrı kontrol ederek çıkışa ulaştırmalısınız. Ucubeleri bir lokmada yiyebilecek canavar tavşancıklar ile kesinlikle karşılaştırmamalısınız. Çıkışa ulaşmanızı sağlayacak bazı mekanizmaları çalıştırmak için açma/kapama kollarını bulup açmalısınız. Ayrıca bazı nesneleri itebilir veya çekebilirsiniz.

Uzay Pilotu 3D Oyunu

Uzay geminiz ile karşınıza çıkan engelleri geçip savaş uçaklarını roketle patlatmalısınız.

Cadı Sürücü Oyunu

Yol üstünde karşınıza çıkan engellerin yanından geçerek veya üzerlerinden atlayarak mümkün olduğu kadar ilerlemelisiniz. Yol üzerindeki iksirleri toplayarak puanınızı arttırabilirsiniz.

Hızlı Yarışçı Oyunu

Spor arabanızla diğer arabalara çarpmadan ve yağ birikintilerine takılmadan 3000 metreyi 60 saniye içinde katetmelisiniz.

3'lük Basket Oyunu

Tanınan süre bitmeden önce potaya mümkün olduğu kadar fazla 3'lük basket atmalısınız. Boşluk tuşuna ilk basışınızda gücü, sonraki basışınızda yönünü ayarlayarak atış yapabilirsiniz.

Vida Oyunu Oyna

Büyük bir makinenin içinde, bulunduğu yerden çıkarak makinenin bozulmasına neden olan suçlu vidayı, makine patlamadan önce çıkışa ulaştırarak kurtarmalısınız.

Balbodro Oyunu

Yerçekimine inat sürekli havada dolaşan renkli topları seçip düşmelerini sağlayarak zemindeki aynı renkteki renkli blokları patlatmalısınız.

Berzerk Topu 2 Oyunu

Sürprizlerle dolu Berzerk topunun bu ikinci sürümünde yeni bir karakter, yeni sopalar ve ekstra özelliklerle adamımızı daha da uzağa fırlatabilirsiniz. Kazanacağınız puanlarla ve paralarla beysbol sopası, hokey sopası, kriket sopası, kürek vb. alabilir ve ayrıca kafa bandı, bileklik, kemer gibi aksesuarlar alarak ekstra özellikler kazanabilirsiniz.

Zombi Kedi

Deneyimli zombilerin, gökkuşağının ve katliamın olduğu oyunda, yerden çıkan zombilere yakalanmadan mümkün olduğu kadar hayatta kalmalı ve kasaları kırarak puan toplamalısınız. İlerleyen bölümlerde gerçekleştireceğiniz hedeflere karşılık kasaları kırdığınızda çeşitli bonus ödüller ve/veya özellikler alabilirsiniz.

Manga Dövüşçüler Oyunu

Çöp kovalarının arkasına saklanmış manga dövüşçülerini, saklandıkları yerden çıktıklarında vurmalısınız. Kendi seçtiğiniz karakteri vurmanız durumunda hak kaybedersiniz. Bu yüzden o atak yaptığında boşluk tuşuna basarak duvarın arkasına saklanmalısınız.

Meteor İstilası Oyunu

Uzaydan şehrin üzerine yağmur gibi yağan meteorları güçlü savaş topu ile havada vurarak şehrin dışına atmalısınız. Kazandığınız puanlarla savaş topunu güncelleyerek daha da güçlendirebilir, hassaslaştırabilir ve seri atış yaptırabilirsiniz

Mikropları Engelle Oyunu

Ağzı açık olan çocuğun hastalık bulaştırmak için ağzından girmeye çalışan havadaki mikropları engellemelisiniz.

3B Kabarcık Patlatma Oyunu

Belirtilen süre içinde mümkün olduğu kadar su kabarcığı patlatmalısınız.

Kaçış 3D Oyunu

Koşarak ilerlediğiniz, engellerle dolu bir tünelde engellerin üzerinde atlayarak mümkün olduğu kadar mesafe katetmelisiniz.

Parlak Kanatlar

Uzay geminiz ile karşınıza çıkan tüm düşmanları lazer silahlarınız ile yok etmelisiniz. Kazandığınız puanlarla uzay geminizin silah ve zırh gibi özelliklerini yükseltebilirsiniz.

refleks

Games