YasinKa Oyunlar
Etiketler >>

Refleks Oyunları 16. Sayfa

Riskli Motor 6

Kros motorunuz ile rampalardan atlayıp ateş çemberlerinden geçerken, havadayken elleri bırakma, koltuk tutma, süpermen hareketi, yana yatma gibi tehlikeli hareketler yaparak şovunuzu sunmalısınız. Sonraki aşamalara geçebilmek için bölüm başında belirtilen minimum puana erişmelisiniz. Yön tuşları ile motoru kullanıp dengeleyebilir, 1, 2, 3, 4 ve 5 tuşları ile akrobatik hareketleri yapabilirsiniz.

Turuncu Bloklar

Üstüste dizilmiş elastik bloklardaki kırmızı veya mor bloklara tıklayıp yokederek turuncu kafa ile diğer turuncu bloğu birleştirmelisiniz. Mavi blokları yokedemezsiniz.

Tavuk Partisi

Ekranın altında sağ tarafa doğru ilerleyen farklı renklerdeki tavuklara tıklayıp, onları yukarıya yönlendirerek en üç aynı renkteki tavuğu yanyana getirmelisiniz. Siyah tavuklar aynı doğrultudaki tüm tavukları patlatırlar.

Hopagon

Sürekli hareket eden kahverengi kutuyu sadece atlama hareketiyle tüm engelleri atlatıp çıkışa ulaştırmalısınız. Farenin sol tuşu veya boşluk tuşu ile zıplayabilirsiniz.

Hayatta Kal

Yukarıdan aşağıya düşen taş bloklar, çevrenizde sürekli zıplayan toplar, yuvarlanan kayalar veya size ateş eden lazer silah gibi tehlikelerden belirtilen süre boyunca kaçarak hayatta kalmalısınız.

Oyuncak Tank Arenası

Oyuncak tankınız ile çıktığınız arenada tüm düşman tanklarını patlatmalısınız. Attığınız bombaları duvarlardan sektirebilirsiniz.

Astronot Emine

Sürekli astronot olma hayalleri kuran küçük kızın engelleri aşarak dünyadan aya ulaşmasına yardım etmelisiniz.

Cüce Cin

Fare ile belirli bölgeleri işaretleyerek işaretlediğiniz yerin içindeki sert nesneler hariç herşeyi patlatarak cüce cini altın kesesine ulaştırmalısınız.

Karadayı

Karadayı dizisinin baş karakterlerinden Mahir'i kontrol ederek karşısından gelen düşmanları tabanca ile vurmalısınız.

Formula Kaptanı 3D

Formula aracınız ile mümkün olduğu kadar az hata yaparak bitişe ulaşmalısınız. Bir sonraki pistte yarışabilmek için yarışta ilk üçe girmelisiniz. Kazandığınız paralarla hız ve fren gibi yükseltmeler yapabilirsiniz.

Yarış Yolu 500

Formula aracınız ile rakiplerinizle yarışarak onlardan önce bitişe ulaşmalısınız. Yarış sırasında aracınızın lastik ve yakıt durumunu sol alttaki göstergelerden kontrol ederek duruma göre pitstop alanına girmelisiniz.

Senfoni Rüyası

Bestelemeye çalıştığı senfoninin bir türlü sonunu getiremeyip uykuya dalan profesöre rüyasında senfoninin sonunu oluşturabilmesi için ulaşması gereken yüksekliğe çıkmasında yardım etmelisiniz. Kırmızı renkli hiç bir şeye çarpmamalısınız.

Balbodro Oyunu

Yerçekimine inat sürekli havada dolaşan renkli topları seçip düşmelerini sağlayarak zemindeki aynı renkteki renkli blokları patlatmalısınız.

Parlak Kanatlar

Uzay geminiz ile karşınıza çıkan tüm düşmanları lazer silahlarınız ile yok etmelisiniz. Kazandığınız puanlarla uzay geminizin silah ve zırh gibi özelliklerini yükseltebilirsiniz.

Top Refleksi Oyunu

Bir yay veya çekiç aracılığıyla fırlatılan topu, üzerinde rakamlar bulunan bölgelere denk getirmelisiniz.

Turbo Spirit 2

Bronz, gümüş ve altın turlardan oluşan yarışta motorunuzla rakiplerinizi geçerek onlardan önce bitiş çizgisini görmelisiniz.

Piksel Hayalet

Zamanı yavaşlatma beceriniz ile içinde bulunduğunuz soyut dünyada karşınıza çıkan engelleri aşarak çıkışa ulaşmalısınız.

Açgözlü Korsanlar

Kapağı açık olan hazine sandığını diğer korsanların ve hırsızların çalmaması için kilitlemelisiniz.

Süper Motor GP

Sürat motorunuz ile yarış pistindeki turları en kısa sürede bitirip bitişe ulaşmalısınız.

3B Kabarcık Patlatma Oyunu

Belirtilen süre içinde mümkün olduğu kadar su kabarcığı patlatmalısınız.

refleks

Games