YasinKa Oyunlar
Etiketler >>

Sara Oyunları

Ürkütücü Tatlı Tarifi

Sara'nın aşçılık okulunda sıradaki tarif ürkütücü görünüşleri olan cadı parmakları ve göz küreler. Tarifte belirtildiği şekilde mutfakta hazır bulunan veya hazırlayacağınız malzemeler ile en kısa sürede bu tatlıları hazırlamalısınız.

Kap Kek Tarifi

Cadılar bayramına hazırlanan Sara'nın sıradaki tatlı tarifi; Kap Kek. Tarifte belirtildiği şekilde mutfakta hazır bulunan veya hazırlayacağınız malzemeler ile en kısa sürede kap kek tatlılarını hazırlamalısınız.

Meyveli Kek Tarifi 2

Aşçı Sara'nın sıradaki tarifi meyveli kek; mutfakta hazırlayacağınız veya hazır bulunan malzemelerle talimatları uygulayarak meyveli keki yapmalısınız.

Çikolatalı Pasta Tarifi

Sara'nın sıradaki tarifi; Çikolatalı Pasta. Tarifde belirtildiği şekilde mutfakta hazır bulunan veya hazırlayacağınız malzemeler ile en kısa sürede çikolatalı pastayı hazırlamalısınız.

Çikolatalı Churro Tarifi

Sara'nın sıradaki aperatif tatlı tarifi; Çikolatalı Churro. Tarifte belirtildiği şekilde mutfakta hazır bulunan veya hazırlayacağınız malzemeler ile en kısa sürede churro'ları hazırlamalısınız.

Fırında Tavuk Tarifi

Sara'nın aşçılık okulunda sıradaki tarif; fırında tavuk. Tarifte belirtildiği şekilde mutfakta hazır bulunan veya hazırlayacağınız malzemeler ile en kısa sürede fırında tavuk yemeğini hazırlamalısınız.

Biskotti Tarifi

Sara'nın sıradaki tatlı tarifi; Biscotti. Çikolatalı, bademli, yaban mersini ve antep fıstıklı ve balkabaklı biscotti olarak ayrı ayrı tariflerde belirtildiği şekilde mutfakta hazır bulunan veya hazırlayacağınız malzemeler ile en kısa sürede tatlıları hazırlamalısınız.

Mercimek Çorbası Tarifi

Sara'nın aşçılık okulunda sıradaki tarif; mercimek çorbası. Tarifte belirtildiği şekilde mutfakta hazır bulunan veya hazırlayacağınız malzemeler ile en kısa sürede mercimek çorbasını hazırlamalısınız.

Minik Turta Tarifi

Aşçı Sara'nın sıradaki tarifi minik turtalar; tarife uygun olarak mutfakta hazırlayacağınız veya hazır bulunan malzemelerle talimatları uygulayarak minik turtaları hazırlamalısınız.

Yağlı Çörek Tarifi

Aşçı Sara'nın sıradaki tarifi yağlı çörek; mutfakta hazırlayacağınız veya hazır bulunan malzemelerle talimatları uygulayarak en kısa sürede yağlı çöreği yapmalısınız.

Limonlu Turta Tarifi

Aşçı Sara'nın sıradaki tarifi limonlu turta; tarife uygun olarak mutfakta hazırlayacağınız veya hazır bulunan malzemelerle talimatları uygulayarak limonlu turtayı hazırlamalısınız.

Ananaslı Pasta Tarifi

Sara'nın sıradaki tarifi; Ananaslı Ters Pasta. Tarifte belirtildiği şekilde mutfakta hazır bulunan veya hazırlayacağınız malzemeler ile en kısa sürede ananaslı ters pastayı hazırlamalısınız.

Lazanya Tarifi

Sara'nın sıradaki yemek tarifi; Lazanya. Tarifte belirtildiği şekilde mutfakta hazır bulunan veya hazırlayacağınız malzemeler ile en kısa sürede lazanyayı hazırlamalısınız.

Bento Kutusu Tarifi

Sara'nın sıradaki tarifi çocukların ilgisini çekebilecek, Bento Kutusu. Sosis ve yumurtayı haşlamak dışında ocak ve fırın kullanılmayan tarifte, belirtildiği şekilde en kısa sürede sebzeleri kesip şekil vererek ve son olarak süsleyerek servis etmelisiniz.

sara

.
Games