YasinKa Oyunlar
Etiketler >>

Şehirde Araba Oyunları

New York Taksi 3D

Ticari taksiniz ile tüm trafik kurallarına uyarak durağa gitme, yolcu alma, yolcu taşıma, park etme, geri geri kullanma, vb. gibi görevleri yerine getirmelisiniz. Bu görevleri yerine getirirken kesinlikle diğer arabalara veya herhangi bir yere çarpmamalısınız.

New York Taksi

Ticari taksiniz ile size verilen, durağa gitme, yolcu alma, yolcu taşıma vb. gibi görevleri yerine getirmelisiniz. Bu görevleri yerine getirirken tüm trafik kurallarına uymalı ve kesinlikle diğer arabalara veya herhangi bir yere çarpmamalısınız. Örneğin, taksinizi park etmeniz gereken yer dönüş yönü olan diğer şeritte ise arabayı mutlaka trafiğin aktığı yöne doğru çevirip, park etmelisiniz.

Çılgın Vale

Size verilen araba veya kamyonetler ile yol üzerindeki ok işaretlerini takip ederek park yerini bulup aracınızı park etmelisiniz. Sürüş esnasında kırmızı taralı çizgilerle karşılaşmanız durumunda sürüş becerilerinizi kullanarak en gösterişli yanlama (drift) hareketleri ile ok yönünde yanlama yapmalı ve/veya aracınızı yanlama ile park etmelisiniz. Yön tuşları ile kullanacağınız aracınızla CTRL tuşuna basılı tutarak yavaş çekimde (slow motion) yanlama yapabilirsiniz. Puanınız doğru park etmenize, sürüş yeteneğinize ve arabadaki hasarın azlığına göre belirlenir.

şehirde araba

.
Games