YasinKa Oyunlar
Etiketler >>

Şeker Toplama Oyunları

Neşeli Sakız 3

Yeni karakterleri ve araçlarıyla iki kişilik de oynayabileceğiniz oyunda geride kalmadan ve denize düşmeden, altın ve bonus malzemeleri toplayarak mümkün olduğu kadar ilerlemelisiniz.

Pinyata Avcısı 2

İçine şeker veya oyuncak koyularak kuş veya başka bir hayvana benzetilip bir yere asılan oyuncak kuklalara elinizdeki sopa ile vurarak dağılan şekerleri toplamalısınız. Topladığınız şekerler ile kuklaya daha hızlı ve güçlü vurabileceğiniz çeşitli yükseltmeler veya çekiç, kılıç, topuz, vb. gibi silahlar alabilirsiniz.

Uzaylı Aşıklar

Kız arkadaşı ile buluşmaya giden uzaylı ile engelleri aşıp tüm şekerleri toplayarak kız arkadaşına ulaşmalısınız. Karşınıza çıkan engelleri dünyayı dikey veya yatay olarak çevirerek aşabilirsiniz. Yön tuşları ile hareket edebilir, yukarı yön tuşuna basılı tutarak yükseğer zıplayabilir, Z, X veya C tuşu ile dünyayı çevirebilirsiniz.

Vampir Jack

Hizmet ettiği kötülüğe son veren Vampir Jack'e, kurtuluş yolunda çıktığı zorlu macerada karşısına çıkan engelleri aşıp, çeşitli silahlarınızla yaratıkları yok etmelisiniz.

Frozy ve Fred

Aynanın arkasındaki karanlık gücün çaldığı şekerleri ve balonları toplayıp geri getirmeleri için Frozy ve yardımcısı Fred'e yardım etmelisiniz.

Şekerci Tek Hücre

Tek gözlü, sevimli yeşil amipi, yakın mesafeye ışınlanma yeteneği ile engelleri aşıp çıkışa ulaştırmalısınız. Mavi blokları bulunduğunuz konuma ışınlayarak yer değiştirebilirsiniz. Kırmızı bölgelerin içinde ve kırmızı lazerlerin diğer tarafına ışınlanamazsınız.

Kabak Kafalı Motorcu

Kros veya atv motordan birini seçerek balkabağı kafalı motorcunuz ile mümkün olduğu kadar şekerleme toplayarak bitişe ulaşmalısınız.

Sihirli Süpürge

Yeraltı labirentlerinde kaybolan küçük kıza yolunu bulup çıkışa ulaşmasına yardım etmelisiniz.

Kabak Kafalı Motorcu 2

Kros veya atv motordan birini seçerek balkabağı kafalı motorcunuz ile mümkün olduğu kadar şekerleme toplayarak bitişe ulaşmalısınız.

Fjong

3 farklı sevimli yaratığı kontrol ederek şeker kovasına ulaştırmalısınız.

şeker toplama

.
Games