YasinKa Oyunlar
Etiketler >>

Tahta Köprü Oyunları

Dora Anahtar Peşinde

Dora'nın arkadaşı maymun Boots'u kötü niyetli tilki tarafından kapatıldığı kafesten kurtarmak için bulmacaları çözerek 3 anahtarı kazanmalısınız. İlk bulmacada aynı renk ve şekillerdeki uçurtmaları tren vagonlarına toplamalısınız. İkinci bulmacada tahta köprünün çevreye gizlenmiş parçalarını bulup yerlerine yerleştirmelisiniz. Üçüncü ve son bulmacada ise platform üzerindeki meyvelerden hangisinin sağ tarafta belirtilen miktar kadar olduğunu bilmelisiniz.

Kargo Köprüsü Yılbaşı Oyunu

Karlarla kaplı vadinin içindeki yüksek tepeler arasında işçilerin hediye paketlerini taşıyabilmesi için köprü kurmalısınız. Sol üst köşedeki "Design your bridge" ikonuna tıklayarak tasarım moduna geçebilirsiniz. Tasarım sayfasının sağ üst tarafında bulunan ikonlardan üstteki iki ikonu tahta köprü yapmak için alttaki iki ikonu ise çelik köprü yapmak için kullanabilirsiniz. Ayrıca yürüyüş yolunu tahta destekleri ise çelik yaparak birbirleri ile kombine edebilirsiniz.

Kargo Köprüsü Oyunu

Bir vadinin içindeki yüksek tepeler arasında işçilerin yükleri transfer edebilmesi için köprü kurmalısınız. Sol üst köşedeki "Design your bridge" ikonuna tıklayarak tasarım moduna geçebilirsiniz. Tasarım sayfasının sağ üst tarafında bulunan ikonlardan üstteki ile yürüyüş yolu ekleyebilir, alttaki ile köprüye destek oluşturabilirsiniz. Tasarım bittikten sonra tekrar sol üstte bulunan "Test your bridge" ikonuna tıklayarak köprüyü test edebilirsiniz.

tahta köprü

.
Games