YasinKa Oyunlar
Etiketler >>

Tasarım Oyunları

Süper Mario Urfa

Süper Mario'yu yerde, gökyüzünde, yer altında ve su altında karşısına çıkan engelleri aşarak prensesin mantar krallığında bulunan kalesine ulaştırmalısınız. Tabi, kaleye ulaşmakla macera bitmiyor aksine, ejderha ve kaplumbağa kırması (melez) kötü adam Bowser'ı yenip prensesi kurtarmanız gereken uzun ve zorlu bir macera yeni başlıyor olacak!.. Yüksek yerlere zıplayabilmek için biraz geriye gittikten sonra koşarak 2-3 defa zıplamalısınız. Suyla çalışan sırt roketinizi su şişelerini toplayarak veya göl gibi su kaynaklarından doldurabilirsiniz. Ayrıca "Level Designer" bölümünde kendi bölümlerinizi de tasarlayıp oynayabilirsiniz.
Yön tuşları : Hareket
Z : Konuşma / Zemine vurma (zıplayarak)
X : Dönerek saldırı
C : Sırt roketi

Silah Demircisi

Metal kazanında elde ettiğiniz metalleri eriterek kılıç, balta, topuz, mızrak gibi silahlar yapıp askerlerin karşılarına çıkan yaratıkları yenmelerini sağlamalısınız. Kılıcı döverken çekiçle her yerine vurmaya dikkat etmelisiniz.

Mücevher Dükkanı

Gelen müşterilerinizin isteklerine göre altın, gümüş, elmas, yakut vb. gibi değerli taşlarla kolye, broş, yüzük, bileklik vb. gibi takılar tasarlamalısınız.

Süslü Barbie Oyunu

Barbie'yi modaya uygun bir şekilde süsleyerek dergi kapağına vereceği poz için hazırlamalısınız.

Hayvan Sever Barbie Oyunu

Barbie'yi dergi kapağına bir hayvanla vereceği poz için hazırlamalısınız.

Winx Kapak Kızı Musa Oyunu

Winx Club dergi kapağına çıkacak olan Musa'yı dergi kapağına en uygun şekilde hazırlamalısınız.

Winx Kapak Kızı Roxy Oyunu

Winx Club dergi kapağına çıkacak olan hayvan sever Roxy'yi dergi kapağına en uygun şekilde hazırlamalısınız.

Peri Barbie Oyunu

Peri kızı Barbie'yi dergi kapağına vereceği poz için hazırlamalısınız.

Küçük Bilim Adamı Oyunu

Küçük bilim adamının uzaya çıkmak için tasarladığı uzay gemisinin eksik motorunu bulabilmesi için karşısına çıkan engelleri aşmasında yardım etmelisiniz. Yol üzerinde karşınıza çıkan tuzakları veya engelleri çevredeki nesnelerden faydalanarak aşabilir, kapalı kapıları veya kilitli kutuları anahtarlarını bularak açabilirsiniz.

Öğrenci Barbie Oyunu

Barbie'yi öğrenci kıyafetleri ile dergi kapağına vereceği poz için hazırlamalısınız.

Denizatı Tasarım

Deniz altındaki midilli benzeri denizatını istediğiniz gibi süsleyip, tasarlayabilirsiniz. Tasarımınız bittikten sonra Download bağlantısı ile resim olarak indirebilirsiniz.

Dragon Ball Giydirme

Son Goku, Piccolo, Trunks, Majin Buu, Frieza, Cell, Vegeta, Naruto, Gogeta vs. gibi dövüşçüleri giydirebilir veya kostümlerinden beğendiğiniz kısımları alarak yeni tasarımlar uygulayabilirsiniz.

Kargo Köprüsü Oyunu

Bir vadinin içindeki yüksek tepeler arasında işçilerin yükleri transfer edebilmesi için köprü kurmalısınız. Sol üst köşedeki "Design your bridge" ikonuna tıklayarak tasarım moduna geçebilirsiniz. Tasarım sayfasının sağ üst tarafında bulunan ikonlardan üstteki ile yürüyüş yolu ekleyebilir, alttaki ile köprüye destek oluşturabilirsiniz. Tasarım bittikten sonra tekrar sol üstte bulunan "Test your bridge" ikonuna tıklayarak köprüyü test edebilirsiniz.

Kargo Köprüsü Yılbaşı Oyunu

Karlarla kaplı vadinin içindeki yüksek tepeler arasında işçilerin hediye paketlerini taşıyabilmesi için köprü kurmalısınız. Sol üst köşedeki "Design your bridge" ikonuna tıklayarak tasarım moduna geçebilirsiniz. Tasarım sayfasının sağ üst tarafında bulunan ikonlardan üstteki iki ikonu tahta köprü yapmak için alttaki iki ikonu ise çelik köprü yapmak için kullanabilirsiniz. Ayrıca yürüyüş yolunu tahta destekleri ise çelik yaparak birbirleri ile kombine edebilirsiniz.

tasarım

.
Games