YasinKa Oyunlar
Etiketler >>

Tuzak Kurma Oyunları

Arena Kahramanları

Gerek takım olarak timinizle gerekse yalnız olarak çıkacağınız arenada rakiplerinizi silahlarınızla veya kuracağınız tuzaklarla yenmelisiniz. Üç farklı oyun modunda yetenek puanlarınız yükseldikçe ve yeterli paranız olduğu sürece 60'tan fazla silah alabilir ve çeşitli yetenekler kazanabilirsiniz.

Arena Kahramanları 2

Mühendis, paralı asker, general, keskin nişancı ve zırhlı yıkıcı olarak farklı yeteneklere sahip 5 farklı askerden biri ile aldığınız göreve göre yüzlerce çeşit silah ve ekipmanı kullanarak karşınıza çıkan tüm düşmanları indirmelisiniz. Tek bir asker ile devam edebileceğiniz gibi ölmeniz durumunda başka bir asker seçerek de devam edebilirsiniz. Fakat, "level" atlama durumunda bunu güncel askeriniz kazanır. Ayrıca, çeşitli becerileri satın alabilmeniz için ilgili askerinizi kullanarak level atlatmalısınız.

Scooby Doo 4 - Sahte Korsan Gemisi Oyunu Oyna

Scooby ve Shaggy'ye sahte korsan gemisinin gizemini çözüp sahte korsanı yakalamalarına yardım etmelisiniz. Çevreyi dikkatlice inceleyip işinize yarayabilecek her türlü eşyayı toplayarak gerekli yerlerde kullanmalısınız.

Pusu

Askerlerinizi çevredeki uygun yerlere yerleştirerek pusu kurmalı ve düşman askeri konvoyu geçerek ateş emri vererek tüm düşmanları öldürmelisiniz. Kazandığınız yetenek puanları ile askerlerinizin atış gücünü, hızını, sağlığını ve menzilini yükseltebilir veya timinize ağır makineli, roketci veya keskin nişancı dahil edebilirsiniz.

Lanetli Gece

Kız arkadaşınız Ella ile kapana kısıldığınız yerde sizi yakalamaya çalışan zombilere karşı mümkün olduğu kadar hayatta kalmalısınız. Kazandığınız puanlarla çeşitli silahlar alabilir veya silahlarınıza yeni aparat veya özellik ekleyebilirsiniz.

Yol Savunma 1942 Oyunu

Açık arazide farklı güzergahlar üzerinden aşağıya doğru inen düşman güçlerinin yolu geçmelerine izin vermemelisiniz. Stratejinizi belirleyip yol kenarlarına kuracağınız siperlere tüfekçi, bombacı, roketçi vb. gibi savunma güçlerinizi yerleştirebilirsiniz.

Şövalye Kuşatma Altında

Troll, goblin, orc, iskelet, ejderha, hayalet vb. gibi epik yaratıkların saldırdığı kaleyi çeşitli tuzak ve silahlarınızla savunmalısınız. Savaşlarınız devam ettikçe kazanacağınız yetenek puanları ile çeşitli silahları kullanma ve tuzakları kurma hakkını kazanabilirsiniz.

Sarens

Ateş, buz ve ışık/yıldırım büyüleri ile köyünüzü düşmanlara karşı savunmalısınız. Elinizdeki asa ile düşmanların kafasına vurabileceğiniz gibi ayrıca bir çok tuzak kurabilir veya kontrol ettiğiniz elemente göre büyü yapabilirsiniz. Kazandığınız paralarla büyülerinizi daha da güçlendirebilirsiniz.

Denizaltında Savaş

Bilinmeyen bir askeri grup tarafından saldırıya uğrayıp ele geçirilen denizaltını çeşitli silahlarınız ile geri almalısınız. Topladığınız altınlarla silahlarınızı ve zırhınızı yükseltebilirsiniz.

Zombi Şehrine Kaçış

Masum zombiyi, onu öldürmek isteyen insanlardan mümkün olduğu kadar uzağa kaçırmalısınız. Kovalayan insanları engellemek için kapan veya tuzak kurabilir, geriye doğru bıçak, bomba vb. atabilirsiniz.

Klan Savaşları

Okçu, mızrakçı, büyücü vb. gibi ortaçağ askerlerinizi belirleyeceğiniz stratejiye göre dizerek, düşman askerlerine karşı köyünüzü savunmalısınız.

Çiftçinin Savaşı

Eski bir savaş kahramanının çiftliğine saldıran koyunları geçtikleri yolların kenarlarına kule kurup içlerine adam veya kahraman yerleştirerek etkisiz hale getirmelisiniz. Kurduğunuz kulelerin görüş açısı hava şartlarına göre ve karanlık olup olmamasına göre değişiklik gösterir. Kazandığınız paralarla kulelerinizi geliştirebilirsiniz.

Kale Kralı

Düşman güçlerinin dalga dalga gelen saldırılarına karşı asker, savaş topu ve tuzaklarınızla kalenizi korumalısınız.

Mantar Bekçisi 3

Bahçenizdeki mantarları çalmaya çalışan kirpi, tavşan, yılan, köstebek, örümcek vb. gibi yabani hayvanlara karşı mantarlarınızı korumalısınız. Terlik, raket, golf sopası, tava gibi öncelikli silahlarınızın yanında tabanca, tüfek, mitralyöz, roketatar ve nükleer bomba gibi silahları da kullanabilirsiniz. Ayrıca, çevreye tuzak kurabilir veya mayın döşeyebilirsiz. Kazandığınız paralarla çeşitli güncellemeler yapabilirsiniz.

Kutupta Defans

İnsanların kutup hayvanlarına karşı verdiği zarardan dolayı savunmaya geçen foklara yollarını korumalarında yardım etmelisiniz.

Dünyayı İstila Et

Uzaylı bir yaratık olarak göreviniz, dünyayı istila etmek!.. Bunun için size karşı direnen dünyalı askerleri yok edip, tüm büyük dünya şehirlerini ortadan kaldırmalısınız. Sahip olduğunuz yer ve hava savaş gücüne kazanacağınız evrim puanları ile yeni birimler ekleyebilir veya güncel birimleri yükseltebilirsiniz. Her bölüm başında size tanınan kısıtlı DNA bütçesi ile stratejinize uygun olarak savaş birimlerini seçmelisiniz. Her bir birimi savaş alanına bir yumurta olarak bırakmalısınız. Kısa bir kuluçka döneminden sonra savaşçılarınız ortaya çıkar ve önce dünyalı askerlere ardından binalara saldırarak yok ederler. Ayrıca savaş sürerken ortaya çıkan şok dalgası bonuslarını toplayıp boşluk tuşu ile patlatarak sadece yapılara zarar verebilirsiniz.

Gizli Tuzaklar

İncilerinizi çalmaya çalışan kötü avcılara karşı tuzak kurarak incilerinizi korumalısınız.

Telos Korsanları

Ganimetlerinizi ve hazinelerinizi ele geçirmek için geminizde size saldıran düşman korsanlarına karşı savaş topu, makineli tüfek, tuzak vb. kurarak onları etkisiz hale getirmelisiniz.

Mantar Bekçisi

Bahçenizde yetiştirdiğiniz mantarları makineli tüfek, sineklik, tuzak ve bomba ile kirpi, ayı ve örümceklere karşı korumalısınız. Kazandığınız paralarla çeşitli güncellemeler yapabilirsiniz. Sineklik ile özellikle ayılara daha sert vurmak için fare sol tuşunu bir süre basılı tutmalısınız.

Şeytan Pacman Oyunu

Canavarlara yakalanmadan labirentteki tüm mantarları toplamalısınız. Yön tuşları ile hareket edebilir, boşluk tuşu ile aldığınız bonusu kullanabilirsiniz.

Nükleer Adalet

Hapishaneden kaçan mahkumları kız arkadaşınıza ve hapishane müdürüne ulaşmadan durdurmalısınız.

Benben Go Kart

Go kart aracınız ile diğer rakiplerinizi geçerek onlardan önce bitiş çizgisine ulaşmalısınız. Yol üzerinden toplayacağınız soru işaretli kutularda bulunan çeşitli tuzaklarla arkanızdan gelen rakiplerinizi engelleyebilirsiniz. Aldığınız bonusları X tuşu ile kullanabilirsiniz.

tuzak kurma

.
Games