YasinKa Oyunlar
Etiketler >>

Uçan Balon Oyunları

Kıvrık Anahtar Topla 3

Kahramanımıza tehlikelerle dolu macerasında eşlik ederek, karşısına çıkan engelleri, tuzakları ve çeşitli düşmanları aşmasına yardım ederek çıkış kapısını açabilmek için tüm anahtarları toplamalısınız. Sizi engellemeye çalışan sincap ve mantar gibi düşmanları, üzerlerine zıplayarak etkisiz hale getirebilirsiniz.

Sümük Laboratuvarı 2

Sümüksü maddeyi arı, böcek, çivili tuzak ve lazer tuzak gibi çeşitli engelleri aşarak çıkışa ulaştırmalısınız. Yeşil balçık, küçük miktardaki balçıklarla birleşerek daha da büyüyebilir. Büyüme daha yükseğe zıplamanızı ve bazı duvarları yıkabilmenizi sağlar. Küçük balçıklarla birleşmeden itmek için eğilip, sağa-sola ilerleyebilirsiniz. Boşluk tuşu ile arı ve böcek gibi düşmanları yakalayabilir ve düğmelere basabilirsiniz.

Maymun Sevindir 5

5 üzgün maymundan oluşan aileden herhangi birini seçerek ekrandaki nesneleri kullanarak timsah yakalama, dinamit patlatma, taş plak çalma, vb. gibi işleri gerçekleştirip veya bulmacaları çözerek mutlu etmelisiniz. Oyun ana sayfasından 'stage' yazan bölümlerden istediğiniz bölümü oynayabilirsiniz.

Mutant Kurbağa

İnsanoğlu çöpler ve toksik maddeler ile insafsızca dünyayı kirletmişler ve sonuçta mutajenik maddeler ortaya çıkmıştır. Bu mutajen, birçok canlının mutasyona uğramasına ve sineklerin de canavarlaşmasına neden olmuştur. Zıplama ve nesne taşıma ile birlikte uzun dili ile sinekleri yakalayabilen mutant kurbağa ile tüm sinekleri yiyerek insanlığı kurtarmalısınız. Dilini çok iyi kullanabilen mutant kurbağa ile tuğla, araba lastiği gibi nesneleri taşıyabilir veya fırlatabilir, su vanası çevirebilir veya örümcek adam gibi bir yere tutunabilirsiniz.

Uçan Balon Bombalama 3

Demir gülle fırlatan savaş topunuz ile patlayan balonları, deri kaplı balonları ve kırmızı uçan balonları patlatıp, mavi balonların zincirini kırarak serbest bırakmalısınız.

Maymun Sevindir 2

Üzgün maymunları ekrandaki nesneleri kullanarak balon uçurma, kızak kaydırma, meşale yakma, anagram çözme, vb. gibi bulmacaları çözüp mutlu etmelisiniz. Oyun ana sayfasından 'stage' yazan bölümlerden istediğiniz bölümü oynayabilirsiniz.

Amigo Panço 3

Uçan balonları sayesinde havalanabilen Sanço'ya engelleri ve tuzakları aşmasında yardım ederek kanyondan kurtarmalısınız. Sanço'ya tıklayarak uçurabilir, tekrar tıklayarak durdurabilirsiniz.

Amigo Panço 4 - Seyahat

Uçan balonları sayesinde havalanabilen Sanço'ya Tibet'te başlayıp, Teksas ve Sibirya'da devam eden seyahatinde, engelleri ve tuzakları aşmasında yardım ederek kurtarmalısınız. Sanço'ya tıklayarak uçurabilirsiniz.

Kağıt Korsanlar

Gemilerin üstündeki kalasları ve kasaları yok ederek veya savaş topu ile ateş ederek korsanları denize düşürmelisiniz. Beyaz elbiseli kaptanı denize düşürmemelisiniz.

Uçan Balon Bombalama 4

Demir gülle fırlatan savaş topunuz ile patlayan balonları, deri kaplı balonları ve kırmızı uçan balonları patlatıp, mavi balonların zincirini kırarak serbest bırakmalısınız. Fırlattığınız gülleleri ateş çemberinden geçirerek barut fıçılarını patlatabilirsiniz.

Uçan Balon Bombalama 2

Demir gülle fırlatan savaş topunuz ile kırmızı uçan balonları patlatıp, mavi balonların zincirini kırarak serbest bırakmalısınız.

3 Panda 3 Brezilya

Brezilyadaki kaçışlarına devam eden pandalara karşılarına çıkan engelleri aşmalarında yardım etmelisiniz. Farklı yetenekler sahip pandalardan şişman olanı diğer ikisini sırtına alıp yukarı uzanmalarını sağlar, uzun boylu panda diğer ikisinin aşağıya doğru sallanmalarını sağlar ve son küçük panda ise diğer pandalar tarafından fırlatılabilir.

Beyinci Zombi

Elinizdeki makasla ipleri kesip, balonları patlatıp, karton kutuları parçalayıp tüm engelleri kaldırarak beyni, aç zombiye ulaştırmalısınız. Yıldızları toplayarak puanınızı arttırabilirsiniz.

Harika Roket

Füzenizi fırlatma rampasından fırlatarak uzaydaki hedefine kadar ulaştırmalısınız. İlk anda basit bir roketten ibaret olan füzeniz ile yükseldikçe para kazanabilir ve kazandığınız bu paralarla motoru, yakıt tankını, aeordinamiğini ve diğer özelliklerini yükseltebilirsiniz. Uçan balon, helikopter, uydu vb. diğer hava araçlarına çarpmanız durumunda füzeniz yavaşlayacaktır.

Mor Canavar İmhası Paket

Önceki sürümüne ek bölümler içeren bu oyunda da platform üzerinde bulunan tüm mor canavarları imha etmelisiniz.

Medeniyet Topları Yılbaşı

Renkli topların bağlı olduğu süsleri makasla kesip serbest bırakarak ve çevredeki yılbaşı ağacı ve savaş topu gibi nesnelerden faydalanarak en kısa sürede kendi renkleri ile aynı olan hediye kutularına sokmalısınız. Zaman geçtikçe puanınız azalacaktır.

Penguen Katliamı

Yerden ve havadan iglo evinize ulaşmaya çalışan tüm penguenleri çeşitli silahlarınızla etkisiz hale getirmelisiniz. Kazandığınız paralarla yeni silahlar alabilir veya güncel silahlarınızın özelliklerini yükseltebilirsiniz.

Mor Canavar İmhası

Platform üzerinde bulunan tüm mor canavarları buz bloklarını kırarark, uçan balonları patlatarak veya tuzağa düşürerek imha etmelisiniz.

Büyülü İhtişam

Bulunduğunuz kuleden ok atarak veya çeşitli büyüler yaparak kötü imparatorluk güçlerini etkisiz hale getirmelisiniz.

Medeniyet Topları 2

Renkli topların bağlı oldukları zincirleri kılıçla kesip serbest bırakarak ve çevredeki savaş topu, mancınık ve uçan balon gibi nesnelerden faydalanarak en kısa sürede kendi renkleri ile aynı olan testiye/vazoya sokmalısınız. Zaman geçtikçe puanınız azalacaktır.

Uçabilirim

Kız arkadaşı kaçırılan kanatlı domuzu, kız arkadaşını kurtarabilmesi için aya kadar uçurmalısınız. Havada yükselirken toplayacağınız elma, tatlı, dondurma vb. gibi yiyecekler enerji verir. Toplayacağınız yıldızlar ile kanat ve miğfer gibi yeni ekipman alabilir veya yeteneklerinizi geliştirebilirsiniz.

Dora Ekspres Posta

Dora çalıştığı posta şirketinde, kolileri teslim etmek için uçan balon kullanıyor. Uçan balondaki kutuları el işareti ile gösterilen yerlere bırakıp en sonda balonu park yerine indirmelisiniz. Ekranın üstünde teslim etmeniz gereken en az posta miktarını görebilirsiniz. Balonu yön tuşları ile kontrol edebilir, boşluk tuşu ile kutuları atabilirsiniz.

Dinamik Sistem 2

Düzeneği uçan balon, beysbol topu, domino taşı, rampa, çark vb. gibi yardımcı parçalarla tekrar düzenleyerek demir bilyeyi sepete ulaştırmalısınız.

Lastikçi Oyunu

Lastik dükkanında yanlış yerleştirilmiş lastikleri yerlerine yerleştirmek için tüm lastikleri toplamalısınız.

Cüce Cin

Fare ile belirli bölgeleri işaretleyerek işaretlediğiniz yerin içindeki sert nesneler hariç herşeyi patlatarak cüce cini altın kesesine ulaştırmalısınız.

Plaj Arkadaşları Oyunu Oyna

Denize ulaşmak isteyen balığı ve kumsala ulaşmak isteyen yengeci bırakacağınız uçan balonlar ile istedikleri yere ulaştırmalısınız. Bambu dallarına tıklayarak yok edebilirsiniz.

Siyah 8 Oyunu

8 numaralı siyah bilardo topunu, diğer türdeki toplardan ve kabarcıklardan faydalanarak düzenek üzerindeki flamaya kadar ulaştırmalısınız.

Zombi Bebekler Oyunu

Evinizin arka bahçesine kurduğunuz barikata saldırarak yıkıp geçmeye çalışan zombi bebeklere karşı barikatınızı savunmalısınız.

Uykusuz Kış

Kış mevsimi gelmesine rağmen kış uykusuna yatamayıp uykusuzluk çeken kirpilere bütün elmaları toplamalarında yardım etmelisiniz. Her bölümü geçmek için kısıtlı miktardaki uçan balonları kullanarak tüm elmaları toplamalısınız. Ayrıca yıldızları da toplayarak puanınızı arttırabilirsiniz.

uçan balon

.
Games