YasinKa Oyunlar
Etiketler >>

Yarış Arabası Oyunları

Takla Yarışı

Yarış arabanız ile belirli miktarda kutu parçalama, havada takla atma, arabanın önünü kaldırma vb. görevleri yerine getirip mümkün olduğu kadar akrobatik hareket yaparak bitişe ulaşmalısınız. Turbo kullanabilmek için belirli miktarda akrobatik hareket yapmalısınız. Kazandığınız ödüllerle veya paralarla yeni araba alabilir veya çeşitli güncellemeler uygulayabilirsiniz.

Köprüde Yarış 3

Yarış arabası veya motor ile köprü üstünde gerçekleşen para ödüllü çeşitli yarışlara katılarak en iyi dereceyle bitişe ulaşmalısınız. Genel olarak bir çok rakibe karşı yarıştığınız yarışlarda dereceye girdiğinizde zamana karşı, meyve toplama, sollama (arabaya yetişme) vb. gibi ek yarışlara da katılabilirsiniz. Yarışacağınız araçların kendilerine has özellikleri olduğu için yarışacağınız yola göre aracınızı seçmelisiniz. Kazandığınız paralarla aracınızın özelliklerini yükseltebilirsiniz. Yarış esnasında nitro kullanarak daha da hızlanabilirsiniz. Nitronun daha hızlı dolması için direksiyonu bırakmalısınız. Yön tuşları ile hareket edebilir, X ile nitro kullanabilir ve Z ile direksiyonu bırakabilirsiniz.

Amerikan Nascar Yarışı

Yarış arabanız ile yarış takvimine göre çeşitli türdeki müsait yarışlara katılarak dereceye girmeli veya süre dolmadan önce bitişe ulaşmalısınız.

Sünger Bob Hızlı Araba

Sünger Bob'a üstü açık spor arabası ile yarış pistinde belirtilen miktardaki salyangoz, yıldız, vs. gibi şeyleri toplamasında yardım etmelisiniz

Kırmızı Yarış Arabası Oyunu

Kırmızı yarış arabanız ile tüm rakiplerinizi geçerek bitiş çizgisini onlardan önce görmelisiniz. Ayrıca pratik bölümünde kendinizi geliştirmek için kendi hayalet görünümünüzle yarışabilirsiniz.

Mojo Yarış Arabaları Oyunu

Mojo yarış arabanız ile egzotik pistlerde rakiplerinizi geçerek bitiş çizgisini görmelisiniz. Yol üzerinden toplayacağınız roketleri rakiplerinize fırlatarak onları yavaşlatabilir veya oyun dışı bırakabilirsiniz. Ayrıca, nitroları da alarak yarış arabanızı daha da hızlandırabilirsiniz

Mario Go Kart 3D

Mario'nun go kart aracı ile yarışarak rakiplerinizden önce bitişe ulaşmalısınız. Yol üstündeki muz kabukları kaymanıza ve yavaşlamanıza neden olur. Soru işaretli kutulardan büyüme, hızlanma, korunma vb. gibi sürpriz bonuslar kazanabilirsiniz.

Oktan Yarış Simülatörü

Spor arabanız ile yarış pistinde gerçekleşen 3 turluk yarışta rakiplerinizden önce bitişe ulaşmalısınız. X tuşu ile nitro kullanabilirsiniz.

Hortlak Arabaları

Katılacağınız hortlak yarışlarında beyinsiz zombileri kontrol ederek yarışı birinci bitirmelisiniz. Rakiplerinizi yavaşlatmak için go-kart aracınız ile ateş edebileceğiniz gibi ayrıca, özel saldırıları da kullanarak yavaşlatabilir veya duraklatabilirsiniz. Oyun başında karakterinizin tipini belirledikten sonra özel saldırı gücüne göre go-kart aracınızı seçebilirsiniz.

Sonic Yarış Bölgesi Oyunu Oyna

Sonic veya diğer karakterlerden birini seçtikten sonra yarış arabanız ile mümkün olduğu kadar yüzük toplayarak rakiplerinizden önce bitişe ulaşmalısınız.

Ralli Final Yarışı Oyunu Oyna

Ralli final yarışlarında spor aracınız ile toprak pistte rakiplerinizden önce bitişe ulaşmalısınız.

Araba Dalaşı 3D

Tur yarışı veya çarpışma yarışı gibi yarışlarda arabanız ile ilk üçe girmelisiniz. Kazandığınız paralarla yeni araba alabilir veya arabanızın özelliklerini yükseltebilirsiniz.

Mario Yarış Arabaları

Seçtiğiniz Mario karakterlerinden biri ile yarışarak rakiplerinizden önce bitişe ulaşmalısınız. Mantarları toplayarak puanınızı arttırabilirsiniz. Yarış arabasını yön tuşları ile kullanabilir, C ile ateş edebilir ve boşluk tuşu ile zıplayabilirsiniz.

Mario Araba Savaşı

Yarış arabaları farklı özelliklere sahip Mario, Toad, Bowser ve prensesin arabalarından birini seçip çıktığınız araba arenasında mümkün olduğu kadar araba patlatmalısınız.
Yön tuşları : Kontrol
X : Gaz verme
C : Ateş etme
Z : El freni
Shift : Mayın bırakma
Boşluk : Bomba/Roket fırlatma

Çöldeki Paralar

Yarış arabanız ile kaktüs, bomba, kaya vb. gibi engelleri aşıp mümkün olduğu kadar altın ve para toplyarak bitişe ulaşmalısınız.

yarış arabası

.
Games