YasinKa Oyunlar
Etiketler >>

Yumurta Kırma Oyunları

Ürkütücü Tatlı Tarifi

Sara'nın aşçılık okulunda sıradaki tarif ürkütücü görünüşleri olan cadı parmakları ve göz küreler. Tarifte belirtildiği şekilde mutfakta hazır bulunan veya hazırlayacağınız malzemeler ile en kısa sürede bu tatlıları hazırlamalısınız.

Kap Kek Tarifi

Cadılar bayramına hazırlanan Sara'nın sıradaki tatlı tarifi; Kap Kek. Tarifte belirtildiği şekilde mutfakta hazır bulunan veya hazırlayacağınız malzemeler ile en kısa sürede kap kek tatlılarını hazırlamalısınız.

Biskotti Tarifi

Sara'nın sıradaki tatlı tarifi; Biscotti. Çikolatalı, bademli, yaban mersini ve antep fıstıklı ve balkabaklı biscotti olarak ayrı ayrı tariflerde belirtildiği şekilde mutfakta hazır bulunan veya hazırlayacağınız malzemeler ile en kısa sürede tatlıları hazırlamalısınız.

Çikolatalı Pasta Tarifi

Sara'nın sıradaki tarifi; Çikolatalı Pasta. Tarifde belirtildiği şekilde mutfakta hazır bulunan veya hazırlayacağınız malzemeler ile en kısa sürede çikolatalı pastayı hazırlamalısınız.

Meyveli Kek Tarifi 2

Aşçı Sara'nın sıradaki tarifi meyveli kek; mutfakta hazırlayacağınız veya hazır bulunan malzemelerle talimatları uygulayarak meyveli keki yapmalısınız.

Dinazorların Sonu

Deprem, kasırga, toprak kayması, arı saldırısı ve göktaşı felaketlerini kullanarak tüm dinazor yumurtalarını kırmalısınız.

Çikolatalı Churro Tarifi

Sara'nın sıradaki aperatif tatlı tarifi; Çikolatalı Churro. Tarifte belirtildiği şekilde mutfakta hazır bulunan veya hazırlayacağınız malzemeler ile en kısa sürede churro'ları hazırlamalısınız.

Ananaslı Pasta Tarifi

Sara'nın sıradaki tarifi; Ananaslı Ters Pasta. Tarifte belirtildiği şekilde mutfakta hazır bulunan veya hazırlayacağınız malzemeler ile en kısa sürede ananaslı ters pastayı hazırlamalısınız.

Dinazorların Sonu 2

Deprem, kasırga, toprak kayması, arı saldırısı ve göktaşı felaketlerini kullanarak tüm dinazor yumurtalarını kırmalısınız.

Tavşanlar Sepete

Farklı renkteki tavşanları birbirlerine çarptırıp çoğaltarak sepete mümkün olduğu kadar fazla tavşan düşmesini sağlamalısınız. Eğer birden fazla sepet varsa tavşanlar kendileriyle aynı renkteki sepetlerine düşmeliler.

yumurta kırma

.
Games